Ceny na Deepcool czarny (R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1)
Wideo 21Zdjęcia 15 | od 219 do 321 zł Podzespoły Performance mogą czuć się świetnie w kompaktowym opakowaniu. To niewielkich rozmiarów platforma Mini Tower, która zapewnia zarówno wygodną obudowę, jak i dobry system chłodzenia. Obudowa umożliwia montaż płyty głównej w formatach: Micro-ATX, Mini-ITX. Jednocześnie gniazdo procesora umożliwia zainstalowanie chłodnicy typu tower o wysokości do 165 mm. Obudowa umożliwia użycie dobrego wydajnego adaptera GPU w jednostce systemowej. Rozmiar karty graficznej nie powinien przekraczać 320 mm długości. Obudowa komputera Deepcool MACUBE 110 BL jest wyposażona w pojemną przestrzeń do przechowywania dysków pamięci. Platforma posiada stelaż na dwa dyski twarde 3,5″. Możesz również zainstalować dwa dyski SSD, podkładki montażowe do dysków półprzewodnikowych znajdują się z tyłu tacy płyty głów...nej. Stojak na dysk twardy jest zdejmowany. Jeśli sytuacja tego wymaga, można go przesunąć, co pozwoli zoptymalizować przestrzeń pod instalację zasilacza o optymalnej długości. Główna powierzchnia panelu przedniego jest pusta. Ale po bokach przedniej okładki nadal znajdują się kanały wymiany powietrza. Ten futerał będzie doskonałą alternatywą dla niepraktycznych dużych pudełek. |
biały czarny |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeepCool MACUBE 110 Midi Tower Noir | 299 zł |
Obudowa DEEPCOOL Macube 110 | 239 zł |
Obudowa DEEPCOOL Macube 110 R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1 | 239 zł |
Obudowa Deepcool Macube 110 Czarna (R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1) | 219 zł |
Deepcool MACUBE 110 Black, ATX, 4, USB3.0x2; Audiox1, ABS+SPCC+Tempered Gl | 265 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Deepcool Macube 110 Czarna (RMACUBE110BKNGM1NG1) - PAC | 226 zł |
Deepcool Macube 110 Tower Case Czarny R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1 | 229 zł |
Deepcool MACUBE 110 Black, mATX, 4, USB3.0x2; Audiox1, ABS+SPCC+Tempered G | 321 zł |
Deepcool Macube 110 Czarna - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 239 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!