Ceny na De'Longhi Dinamica ECAM 350.55.B czarny
Wideo 7Zdjęcia 4 | od 2 299 do 2 777 zł Zaawansowany model automatycznego ekspresu do kawy, który może stać się idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią i doceniają świeżą kawę wysokiej jakości. Ekspres De ' Longhi ECAM 350.55 wyposażony jest we wbudowany młynek do kawy, dlatego do przygotowania napoju można używać nie tylko kawę mieloną, ale też ziarnistą. Za pomocą ekspresu użytkownik może przygotować zwykłe espresso i espresso lungo, cappuccino, latte, macchiato i inne napoje, a także podgrzać mleko lub wodę. Cappuccino również przygotowuje się w pełni automatycznie, a użytkownik może samodzielnie wybrać stopień zmielenia ziaren, objętość i intensywność napoju według własnych preferencji. Za jednym razem ekspres może przygotować dwie porcji kawy, a całkowita pojemność zbiornika na wodę 1,8l. Ciśnienie w ekspresie do k...awy wynosi 15 bar. Ponadto, urządzenie może pochwalić się takimi dodatkowymi funkcjami, jak samooczyszczenie po zaparzeniu kawy. Wszystkie dane są wyświetlane na elektronicznym wyświetlaczu. Posiada wbudowany pojemnik na mleko. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B ciśnieniowy - czarnyDOTYKOWY PANEL OBSŁUGIIntuicjn Przyjacielekawy.plZłóż skargę | 2 465 zł |
DE LONGHI Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI Dinamica ECAM 350.55 B CzarnyEkspres ciśnieniowy DE Longhi Ecam 350.55B DinamicaKorzyśc MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 499 zł |
DeLonghi ECAM 350.55SB | 2 453 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Dinamica ECAM350.55.B 0132215414Automatyczny ekspres marki De’Longhi zachwyci całą rodzinę Oficjalny partner De'Longhi Delonghi.comZłóż skargę | 2 599 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 350.55.BEkspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 350.55.B 15 bar Automatyczny ekspres marki DeLonghi zachwyci całą rodzinę. NAJWAŻ... więcejNIEJSZE PARAMETRY:Kawy czarne i mleczne za naciśnięciem jednego przyciskuPrzygo Maxelektro.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Ciśnieniowy automatyczny De'Longhi Dinamica ECAM 350.55.B AGDM-EKS-DEI-433De'Longhi DINAMICA ECAM 350.55.B W pełni automatyczny ekspres do kawy Dinamica to idealny wybór dla miłośników kawy... więcej. Za naciśnięciem jednego przycisku możesz przygotować włoskie klasyki, np. aromatyczne espresso lub mocną kawę doppio+. System LatteCrema gwarantuje uzyskanie idealnej mlecznej pianki do cappuccino. Natomiast wyjątkowa funkcja „Moja kawa” pozwala dostosować każdy przepis do własnych upodobań i zapisać go do wykorzystania w przyszłości. Wybierz nie tylko aromat i wielkość kawy, ale także jej temperaturę. Automatyczny system spieniania mleka Wyświetlacz LCD z przyciskami dotykowymi Szeroka gama napojów oraz łatwa personalizacja Stalowy młynek z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia Ciśnienie 15 barów Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania Innowacyjny automatyczny system spieniania mleka LatteCrema Opatentowany system spieniania mleka LatteCrema pozwoli Ci przygotować doskonałe cappuccino z perfekcyjną, gęstą, mleczną pianką o kremowej konsystencji. Wolisz podgrzane mleko czy bardziej kremową piankę? Wybierz jeden z trzech poziomów spieniania – gorące mleko, średnia lub gęsta pianka. Nasz system LatteCrema stworzy pyszne cappuccino również z wykorzystaniem napojów sojowych, migdałowych lub ryżowych. Dla łatwiejszej konserwacji i czyszczenia systemu, karafka została wyposażona w funkcję automatycznego czyszczenia, która uruchamia cykl płukania gorącą wodą i strumieniem pary. Dodatkowo karafkę można łatwo rozłożyć, a wszystkie jej części można umyć w zmywarce. W ten sposób zaoszczędzisz czas i będziesz mieć pewność, że Twój ekspres do kawy jest idealnie czysty. Intuicyjny wyświetlacz LCD Intuicyjny wyświetlacz LCD oraz menu w języku polskim zapewniają wygodę użytkowania i łatwą obsługę ekspresu. Dzięki specjalnym dedykowanym przyciskom swoją ulubioną kawę zaparzysz za pomocą jednego naciśnięcia. Czytelne komunikaty wyświetlacza przeprowadzą Cię również przez wszystkie czynności konserwacji ekspresu. Przygotuj szeroką gamę napojów za jednym naciśnięciem Ekspres został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów. Prawdziwe włoskie espresso czy pyszne kremowe latte macchiato? Skorzystaj z zapisanych przepisów, aby za dotknięciem jednego guzika przygotować szeroką gamę napojów. Zawsze świeżo zmielona kawa Drobne i równomierne mielenie jest podstawowym warunkiem uzyskania idealnego smaku i aromatu kawy. Ekspresy automatyczne De’Longhi posiadają wbudowany stalowy młynek z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia. Jego stalowe żarna są wyjątkowo precyzyjne, odporne na uszkodzenia i nie wpływają na doznania smakowe. Z takich właśnie młynków korzystają profesjonalni bariści! Dodatkowo dzięki bezprzewodowemu systemowi zaparzającemu ilość pyłu kawowego, która pozostaje w młynku jest zredukowana do minimum. Wybierz ekspres De’Longhi i rozkoszuj się Komputronik.plZłóż skargę | 2 499 zł |
DeLonghi Dinamica ECAM359.55.BDostępne napoje:Caffe Latte, Cappuccino, czarna kawa, Doppio, Espresso, Espresso Lungo , Flat White, gorąca woda, g... więcejorące mleko, Latte Macchiato, Long coffee, Ristretto;Ciśni OleOle.plZłóż skargę | 2 599 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B | 2 299 zł |
Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Dinamica ECAM 350.55.BDe'Longhi to renomowana marka, oferująca szeroką gamę wysokiej jakości produktów AGD. Innowacyjne technologie, funk... więcejcjonalność i stylowe wzornictwo sprawiają,... EmpikZłóż skargę | 2 408 zł |
DeLonghi Dinamica ECAM359.55.BDostępne napoje:Caffe Latte, Cappuccino, czarna kawa, Doppio, Espresso, Espresso Lungo , Flat White, gorąca woda, g... więcejorące mleko, Latte Macchiato, Long coffee, Ristretto;Ciśni RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 599 zł |
Delonghi Coffee maker DINAMICA ECAM 350.55 B Pump pressure 15 bar, Built-i | 2 777 zł |
Ekspres ciśnieniowy automatyczny Delonghi Dinamica (1450W czarny). - DARMO | 2 396 zł |
Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy DE LONGHI ECAM 350.55.B i 3 lata | 2 559 zł |
Ekspres ciśnieniowy Delonghi ECAM 350.55.BEkspres ciśnieniowy Delonghi ECAM 350.55.B Ekspres ciśnieniowy Delonghi ECAM 350.55.B Ciesz się luksusową przerwą n... więceja kawę dzięki ekspresowi ciśnieniowemu Delonghi ECAM 350.55.B, którego charakteryzuje nowoczesne, opływowe wzornictwo z intuicyjnymi, dotykowymi przyciskami i wyświetlaczem LCD. Wybierz spośród 4 pysznych napojów dostępnych na wyświetlaczu, w tym espresso i cappuccino, dobierz ustawienia aromatu i temperatury. Wyjątkowe funkcje gwarantują najlepszy aromat i smak za każdym razem. Funkcje Kawy czarne i mleczne za naciśnięciem jednego przycisku. Przygotuj 2 filiżanki espresso jednocześnie. Kremowa, gęsta i trwała mleczna pianka o idealnej temperaturze dzięki automatycznemu systemowi spieniania mleka LatteCrema. Automatyczne czyszczenie karafki na mleko. Twórz nowe przepisy, dostosuj smak i ilość napoju dzięki funkcji My Menu. Czarne wykończenie i wyświetlacz LCD. To wszystko zapewni Ci ekspres ciśnieniowy Delonghi ECAM 350.55.B. Technologia mielenia. System spieniania mleka LatteCrema Stalowy młynek z regulacją stopnia mielenia zapewnia równomierne zmielenie ziaren za każdym razem. Stożkowa konstrukcja stalowych młynków została zaprojektowana tak, by zapewnić 100% precyzję mielenia. Wyjątkowy system spieniania mleka LatteCrema w ekspresie ciśnieniowym Delonghi ECAM 350.55.B dopełni Twoje napoje gęstą i kremową mleczną pianką o odpowiedniej temperaturze, zapewniając przyjemność aż do ostatniej kropli. Kontrola temperatury. Łatwe czyszczenie Precyzyjny system grzewczy zapewnia odpowiednią temperaturę spieniania mleka, aby uzyskać perfekcyjny rezultat w filiżance za każdym razem. Zintegrowana funkcja czyszczenia dla zapewnienia najwyższej higieny. Po przygotowaniu każdej mlecznej kawy, wszystkie części ekspresu ciśnieniowego Delonghi ECAM 350.55.B mające kontakt z mlekiem, są automatycznie czyszczone. Vobis.plZłóż skargę | 2 446 zł |
Delonghi Ecam 350.55.sb Superautomatic Coffee Machine Posrebrzany One SizeWtyczka UE.Specyfikacje tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 726 zł |
Używany ekspres do kawy DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B - czarnyDOTYKOWY PANEL OBSŁUGIIntuicjn Przyjacielekawy.plZłóż skargę | 2 299 zł |
DeLonghi ECAM 350.55.B | 2 450 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Dinamica ECAM350.55.W 0132215418Automatyczny ekspres marki De’Longhi zachwyci całą rodzinę Oficjalny partner De'Longhi Delonghi.comZłóż skargę | 2 749 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 350.55.W | 2 597 zł |
Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Dinamica ECAM 350.55.WDe'Longhi to renomowana marka, oferująca szeroką gamę wysokiej jakości produktów AGD. Innowacyjne technologie, funk... więcejcjonalność i stylowe wzornictwo sprawiają,... EmpikZłóż skargę | 2 540 zł |
pokaż 7 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!