Ceny na wózek Carrello Bravo Plus CRL-8512/1
Zdjęcia 12 | od 990 do 1 160 zł Konstrukcja: spacerowy; Rodzaj: pojedynczy; Mechanizm składania: na płasko; Pałąk bezpieczeństwa; Amortyzacja: sprężynowa; Punktów oparcia: 4; Skrętne koła; Blokowanie przednich kół; Koła: guma piankowa EVA; Zalecane obciążenie (kg): 22; Wymiary (rozłożony) (cm): 92x56x108; Szerokość podwozia (cm): 56 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carrello Carrello Bravo PLUS Metal Grey 2022 | 1 090 zł |
Wózek Carrello Bravo Crl-8512/1 Pine Green | 990 zł |
Carrello Bravo Plus Palm Green Spacerowy | 1 044 zł |
Carrello Carrello Bravo PLUS Serious Grey 2022 | 1 090 zł |
Carrello Carrello Bravo PLUS Pine Green 2022 | 1 090 zł |
Carrello Bravo Plus Jet Black Spacerowy | 1 029 zł |
Carrello Bravo Plus Ivory Beige Spacerowy | 1 160 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!