Ceny na Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim 2.5 kg
od 41 do 76 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 2.5; Wiek: dorosłe; w podeszłym wieku; Wielkość psa: małe; średnie; duże; gigantyczne; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
2.5 kg12 kg |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Fresh ze świeżym indykiem dla mało aktywnych psów - 1 worek 859560253Pełna karma bogata w świeże mięso dla nieaktywnych, dorosłych psów z nadwagą lub starszych
Świeży indyk z groszkiem, ryżem, aronią, mniszka lekarskiego
Formuła superpremium dla dorosłych psów prowadzących siedzący tryb życia Amazon.plZłóż skargę | 73 zł |
Brit Fresh Turkey with Pea Light Fit & Slim 2.5 kg?wie?e mi?so z indyka z groszkiem, ry?em, aroni? i mniszkiem lekarskim. Dla psów doros?ych, nadwagowych i starszych. Karma dla psów holistyczna wykonana z 40% starannie przetworzonego ?wie?ego mi?sa. Kompletna karma dla psów. U?ywanie ?wie?ego mi?sa w przygotowaniu granulatu Brit Fresh pozwala nam wyeliminowa? jeden ze etapów przetwarzania i zachow... więceja? sk?adniki od?ywcze wraz z naturalnym smakiem i aromatem mi?sa. Po??czyli?my staro?ytne ziarna jak gryka, proso i owies ze tradycyjnymi zio?ami, dyni?, cukini? oraz owocami tworz?c zdrowe menu na pewno przypadaj?ce do gustu wszystkim kochaj?cym psy o pysznym wysokiej jako?ci po?ywieniu. - Dla doros?ych fit & slim - Poprawiony smak oraz ?wie?y aromat zapewniaj?cy d?ugotrwa?? apetyczno?? - Zawiera staro?ytne ziarna oraz inne naturalne sk?adniki - groszek, ry? gryczany siemi? lniane aronia - Tradycyjne zio?a - tymianek rozmaryn nagietek mniszek lekarski pietruszka - Bez glutenu - bez soi - bez kukurydzy - bez barwników ani sztucznych aromatów chemicznych Proshop.plZłóż skargę | 76 zł |
BRIT Fresh turkey with pea light fit & slim 2,5 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów o niskiej aktywności, dla psów z nadwagą lub z wyraźną tendencją do tycia oraz dla psów starszych.Holis Fera.plZłóż skargę | 43 zł |
Indyk BRIT Fresh Adult Fit&Slim Turkey with Pea, 2,5 kgFormuła super premium dla psów dorosłych o niskiej aktywności, psów z nadwagą, psów starszych. Skład: świeży indyk (40%), groszek (10%), suszony indyk (10%),... EmpikZłóż skargę | 41 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!