Ceny na Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim 12 kg
od 139 do 278 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 12; Wiek: dorosłe; w podeszłym wieku; Wielkość psa: małe; średnie; duże; gigantyczne; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
2.5 kg12 kg | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BRIT Fresh Turkey Indyk z groszkiem 12 kgBRIT Fresh to nowa linia karm holistycznych dla dorosłych psów wszystkich ras o niskiej aktywności, psów z nadwagą... więcejoraz dla psów starszych, zawierająca dużą ilość świeżego mięsa i innych składników odżywczych. Receptura karm bogata jest w naturalne źródła aminokwasów dla zdrowych stawów i tkanek, a świeże mięso znakomicie wzbogaca ich smak, poprawia przyswajalność karmy oraz dostarcza psom dużej dawki energii. Electro.plZłóż skargę | 240 zł |
Karma dla psa BRIT Fresh Turkey Indyk z groszkiem 12 kgBRIT Fresh to nowa linia karm holistycznych dla dorosłych psów wszystkich ras o niskiej aktywności, psów z nadwagą... więcejoraz dla psów starszych, zawierająca dużą ilość świeżego mięsa i innych składników odżywczych. Receptura karm bogata jest w naturalne źródła aminokwasów dla zdrowych stawów i tkanek, a świeże mięso znakomicie wzbogaca ich smak, poprawia przyswajalność karmy oraz dostarcza psom dużej dawki energii.... Avans.plZłóż skargę | 240 zł |
Karma dla psa BRIT Fresh Turkey Indyk z groszkiem 12 kgBRIT Fresh to nowa linia karm holistycznych dla dorosłych psów wszystkich ras o niskiej aktywności, psów z nadwagą... więcejoraz dla psów starszych, zawierająca dużą ilość świeżego mięsa i innych składników odżywczych. Receptura karm bogata jest w naturalne źródła aminokwasów dla zdrowych stawów i tkanek, a świeże mięso znakomicie wzbogaca ich smak, poprawia przyswajalność karmy oraz dostarcza psom dużej dawki energii.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 180 zł |
Brit Fresh Light Fit & Slim, indyk z groszkiem - 12 kgJeśli Twój pies jest jednym z bardziej spokojnych czworonogów albo jest starszy lub zmaga się z kilkoma dodatkowymi... więcejkilogramami, sucha karma dla psów Brit Fresh Fit Slim jest idealnym wyborem: smakuje fantastycznie i wykorzystuje mięso ze świeżego indyka jako główne źródło białka - zapewniając czworonożnemu przyjacielowi odpowiednią wartość energetyczną. Delikatny dodatek warzywny w postaci groszku jest pełen dobrych fitoskładników, ma niski indeks glikemiczny i zapewnia dodatkowy korzystny błonnik. Ryż dodany do karmy Brit Fresh służy jako lekkie i lekkostrawne źródło węglowodanów. Specjalny składnik, czyli aronia, zawiera wiele organicznych przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 142 zł |
BRIT Fresh turkey with pea light fit & slim 12 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów o niskiej aktywności, dla psów z nadwagą lub z wyraźną tendencją do t... więcejycia oraz dla psów starszych.Holis Fera.plZłóż skargę | 139 zł |
BRIT FRESH indyk z groszkiem 12kg dla dorosłych psów o niskiej aktywności,duża ilość świeżego mięsa
bez przeciwutleniac zoo24.plZłóż skargę | 210 zł |
Indyk BRIT Fresh Adult Fit&Slim Turkey with Pea, 12 kgFormuła super premium dla psów dorosłych o niskiej aktywności, psów z nadwagą, psów starszych. Skład: świeży indyk... więcej(40%), groszek (10%), suszony indyk (10%),... EmpikZłóż skargę | 143 zł |
Brit Fresh Light Fit & Slim, indyk z groszkiem - 2 x 12 kgJeśli Twój pies jest jednym z bardziej spokojnych czworonogów albo jest starszy lub zmaga się z kilkoma dodatkowymi... więcejkilogramami, sucha karma dla psów Brit Fresh Fit Slim jest idealnym wyborem: smakuje fantastycznie i wykorzystuje mięso ze świeżego indyka jako główne źródło białka - zapewniając czworonożnemu przyjacielowi odpowiednią wartość energetyczną. Delikatny dodatek warzywny w postaci groszku jest pełen dobrych fitoskładników, ma niski indeks glikemiczny i zapewnia dodatkowy korzystny błonnik. Ryż dodany do karmy Brit Fresh służy jako lekkie i lekkostrawne źródło węglowodanów. Specjalny składnik, czyli aronia, zawiera wiele organicznych przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 278 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!