Ceny na Bosch UniversalImpact 700 0603131020
Zdjęcia 5 | od 328 do 380 zł Wszechstronna wielofunkcyjna wiertarka z udarem pistoletowym do aktywnego użytku domowego. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie z linii Bosch DIY (Do It Yourself). Może służyć jako narzędzie zapasowe lub zastępcze do wykonywania prac profesjonalnych o małej intensywności. Wyposażony jest w mocny silnik kolektorowy, który obraca wał wyjściowy z prędkością do 3000 obr./min. Z łatwością wykonuje otwory w drewnie o średnicy do 30 mm, pozwala na wiercenie w stali (do 10 mm), metalach nieżelaznych i ich licznych stopach (miedź, aluminium, silumin, mosiądz, brąz, duraluminium, AL, AMg, AMts). Dzięki trybowi udaru wiertarka Bosch UniversalImpact 700 0603131020 z łatwością wierci cegłę wapienno-piaskową, gęsty beton i inne twarde materiały mineralne. Wytrzymały stalowy reduktor...biegów zapewnia przyzwoity maksymalny moment obrotowy do 11 Nm. Obsługuje technologię Bosch Speed-Preselection, która umożliwia wstępne ustawienie prędkości obrotowej uchwytu bezkluczykowego za pomocą pokrętła regulacyjnego i przełącznika spustowego. Ta dokładna regulacja może być przydatna podczas wiercenia gładkich powierzchni lub wkręcania śrub. Zapewnione jest cofanie i blokada przed przypadkowym uruchomieniem. Wyposażony w wygodny ogranicznik głębokości wiercenia na zdejmowanym uchwycie. |
bez zestawuzestaw 15 szt. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarka 701W Universalimpact 700 Bosch Walizka | 359 zł |
Bosch Professional Universalimpact 700 Hammer Drill Posrebrzany 603131000 | 380 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH UniversalImpact 700, drill, 701 W | 328 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!