Ceny na Bosch Universal Aquatak 135
Wideo 5Zdjęcia 11 | od 518 do 921 zł Maks. ciśnienie (bar): 135; Moc (W): 1900; Wydajność tłoczenia (l/h): 410; Temperatura wody na wlocie: 40; Długość węża wysokociśnieniowego (m): 7; Wyposażenie: dysza 3w1; pianownica; pobieranie wody ze zbiornika; pobieranie detergentu z pojemnika; filtr wody; Zasilanie: elektryczne (230 V) |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Aquatak uniwersalny 06008A7C00 1900 W | 518 zł |
Bosch Myjka ci?nieniowa AQUATAK 135 | 725 zł |
Bosch Bosch Myjka universal aquatak 135 1900w 135bar 410l/h | 921 zł |
Myjka ciśnieniowa Bosch Universal Aquatak 135 | 703 zł |
Myjka ciśnieniowa UniversalAquatak 135 BOSCH - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 739 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH UniversalAquatak 135 06008A7C00 | 865 zł |
Bosch UniversalAquatak 135 06008A7C00 | 614 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH UniversalAquatak 135 06008A7C00 | 767 zł |
Bosch UniversalAquatak 135 | 807 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!