Ceny na Bosch GWS 12-125 S Professional 06013A6020
Zdjęcia 18 | od 371 do 527 zł Przewodowa szlifierka kątowa z silnikiem 1200 W (moc użytkowa 630 W). Przeznaczone do współpracy z tarczami tnącymi, tarczami ściernymi i innymi przystawkami o średnicy 125 mm. Narzędzie wyposażone jest w regulator prędkości (2800 – 11000 obr/min) oraz funkcję „miękkiego startu”, która eliminuje szarpnięcia po włączeniu silnika. O niezawodność i trwałość szlifierki kątowej Bosch GWS 12-125 S Professional dba elektroniczny system ochrony silnika oraz sprzęgło bezpieczeństwa KickBack Control, które uruchamia się w przypadku zacięcia tarczy. Skuteczny pochłaniacz drgań na dodatkowym uchwycie znacznie zmniejsza obciążenie dłoni użytkownika, pozwalając na dłuższą pracę bez przestojów. Narzędzie waży 2,2 kg. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12-125 S (06013A6020) | 376 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 1200W GWS 12-125 S Bosch | 399 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 125mm 1200w gws 12-125 s | 527 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12-125 S (06013A6020) 06013A6020 | 371 zł |
Szlifierka kątowa Bosch 1200 W 230 V | 443 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 1200W GWS 12-125 S Bosch | 399 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM GWS 12-125 S 1200W | 464 zł |
Bosch GWS 12-125 S | 482 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!