Ceny na Blanco Dinas 45S Mini 525123 605x500 korek
Zdjęcia 5 | od 751 do 881 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Ociekacz; Przelew; Otwór na baterię; Wyposażenie: korek; Min. szerokość szafki (mm): 450; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 605x500; Wymiary komory głównej (mm): 340x400x190; Kraj pochodzenia marki: Niemcy |
605x500605x500 korek |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Dinas 45 S Mini 525123 Stal szczotkowana | 825 zł |
Zlew stalowy Blanco Dinas 45 S Mini stal szlachetna szczotkowana 525123 | 848 zł |
BLANCO DINAS 45 S Mini stal szczotkowana, odwracalny, korek auto. | 848 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dinas 45 S Mini 525123 Stal szczotkowana | 825 zł |
BLANCO Zlewozmywak DINAS 45 S Mini stal 525123 | 881 zł |
Zlew BLANCO DINAS 45S MINI stal szczotkowana (korek auto) (525123) *** zam | 797 zł |
Zlew BLANCO DINAS 45S MINI stal szczotkowana (korek auto) (525123) *** zam | 813 zł |
BLANCO 525123 DINAS 45 S Mini zlewozmywak Stal szczotkowana, odwracalny, k | 847 zł |
BLANCO Zlew DINAS 45 S Mini stal 525123 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bater | 788 zł |
Zlewozmywak Blanco DINAS 45 MINI stal szlachetna szczotkowana korek auto 5 | 751 zł |
BLANCO Zlewozmywak DINAS 45 S Mini stal szczotkowana, k.aut. 525123 *Nawet | 791 zł |
BLANCO Zlew DINAS 45 S Mini stal 525123 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bater | 788 zł |
Blanco Dinas 45 S Mini Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 60,5x50 cm z kork | 803 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!