Ceny na Blanco Dinas 45S Mini 525122 605x500
Zdjęcia 5 | od 657 do 823 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Ociekacz; Przelew; Otwór na baterię; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 450; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 605x500; Wymiary komory głównej (mm): 340x400x190; Kraj pochodzenia marki: Niemcy |
605x500605x500 korek |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Dinas 45 S Mini 525122 Stal szczotkowana | 657 zł |
Zlew stalowy Blanco Dinas 45 S Mini stal szlachetna szczotkowana 525122 | 740 zł |
BLANCO DINAS 45 S Mini stal szczotkowana, odwracalny | 740 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dinas 45 S Mini 525122 Stal szczotkowana | 740 zł |
Zlewozmywak Blanco Dinas 45 S Mini Stal szczotkowana, odwracalny | 823 zł |
Zlew BLANCO DINAS 45S MINI stal szczotkowana (korek manual) (525122) *** z | 696 zł |
Zlew BLANCO DINAS 45S MINI stal szczotkowana (korek manual) (525122) *** z | 710 zł |
BLANCO 525122 DINAS 45 S Mini zlewozmywak Stal szczotkowana, odwracalny | 740 zł |
BLANCO Zlew DINAS 45 S Mini stal 525122 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bater | 694 zł |
Zlewozmywak Blanco DINAS 45 MINI stal szlachetna szczotkowana 525 122 tel. | 657 zł |
BLANCO Zlewozmywak DINAS 45 S Mini stal szczotkowana 525122 *Nawet 10 Raba | 691 zł |
BLANCO Zlew DINAS 45 S Mini stal 525122 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bater | 694 zł |
Blanco Dinas 45 S Mini Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 60,5x50 cm stalow | 701 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!