Ceny na Blanco Candor 523120
od 559 do 800 zł
Przeznaczenie: do kuchni; Rodzaj baterii: jednouchwytowa (dźwignia); Kształt: łukowy; Obrotowa; Kąt obrotu (°): 360; Głębokość strumienia (mm): 195; Wysokość strumienia (mm): 224; zimny start; Zawór odcinający: ceramiczny; Rodzaj montażu: stojący (poziomy); Doprowadzenie wody: Doprowadzenie wody: węże
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO CANDOR 523120 Bateria kuchenna wykonana ze stali szlachetnej, powierzchnia szczotkowana
Proste wzornictwo pasujące do nowoczesny... więcej ch kuchni
Łukowata, wysoka wylewka ułatwia napełnianie garnków i wazonów
Większa swoboda projektowania w przypadku montażu przed tylną ścianą dzięki dźwigni mieszacza z pionowym ustawieniem zerowym
Oszczędność energii: podstawowe ustawienie dźwigni w położeniu ''zimny start''
Amazon.pl
Złóż skargę
800 zł
Bateria kuchenna stojąca Blanco Candor stal szlachetna 523120 Bateria stojąca. Typ baterii - wysokociśnieniowa.
Completo.pl
Złóż skargę
688 zł
Blanco CANDOR 523120 Stal szlachetna Stal szlachetna Bateria termostatyczna: nie;Bateria wysokociśnienio wa:tak;Kolor:sr ebrny/szary;Fun kcja prysznica:nie;I nformacje dodat... więcej kowe:bateria wysokociśnienio wa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka;Gwaranc ja:24 miesiące;Barwa: stal szlachetna szczotkowana;Mo żliwość podłączenia filtra wody:nie;Otwór montażowy:35 mm;Typ baterii:jednodź wigniowa;Rodzaj :stojąca;Warian towanie - seria:Blanco CANDOR;Wykonani e korpusu:stal szlachetna;Wyle wka:obrotowa;Wy posażenie:podkł adka usztywniająca, wężyki podłączeniowe;W ysokość korpusu:368 mm;Wysokość wylewki:224 mm;Zasięg wylewki:195 mm
OleOle.pl
Złóż skargę
669 zł
Blanco CANDOR 523120 Stal szlachetna Stal szlachetna Bateria termostatyczna: nie;Bateria wysokociśnienio wa:tak;Kolor:sr ebrny/szary;Fun kcja prysznica:nie;F unkcje dodatkow... więcej e:bateria wysokociśnienio wa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka;Gwaranc ja:24 miesiące;Kolor: stal szlachetna szczotkowana;Mo żliwość podłączenia filtra wody:nie;Otwór montażowy:35 mm;Rodzaj baterii:jednodź wigniowa;Typ:st ojąca;Wariantow anie - seria:Blanco CANDOR;Wykonani e korpusu:stal szlachetna;Wyle wka:obrotowa;Wy posażenie:podkł adka usztywniająca, wężyki podłączeniowe;W ysokość korpusu:368 mm;Wysokość wylewki:224 mm;Zasięg wylewki:195 mm...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
649 zł
Bateria BLANCO CANDOR stal szczotkowana (523120) 629 zł
Bateria BLANCO CANDOR stal szczotkowana (523120) 651 zł
BLANCO 523120 Bateria CANDOR stal szlachetna szczotkowana 687 zł
BLANCO Bateria CANDOR stal 523120 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i z 649 zł
Bateria Blanco CANDOR stal szczotkowana 523 120 tel. 697 256 410 - zadzwoń 559 zł
BLANCO Bateria CANDOR stal szczotkowana 523120 *Nawet 10 Rabatu - Kupuj TA 642 zł
BLANCO Bateria CANDOR stal 523120 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i z 649 zł
Blanco Candor Bateria kuchenna wysoka stal szlachetna szczotkowana 523120 651 zł
Jak złożyć zamówienie? Jak dodać sklep? Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!