Ceny na Blackview N6000 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 6 | od 832 do 1 600 zł Kompaktowy samochód pancerny ze smartfonem i ekranem z odległej przeszłości. Dotyczy to jednak tylko rozmiaru panelu IPS – przekątna 4,3 cala. Pod względem jakości obrazu wyświetlacz urządzenia generuje całkiem przyzwoity obraz o dobrej gęstości pikseli (1200x500 pikseli - 306 ppi). Blackview N6000 napędzany był zrównoważonym procesorem mobilnym MediaTek Helio G99, a wspomagany był przez pokaźną ilość pamięci wbudowanej (8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej). Główną cechą tego modelu jest jego całkowicie chroniona konstrukcja. Smartfon nie boi się wstrząsów i upadków, co potwierdza certyfikat MIL-STD-810H, wytrzymuje długotrwałe działanie wody i mycie pod gorącym ciśnieniem (IP68/IP69K), a także pozostaje sprawny w szerokim zakresie temperatur otoczenia. Model zmontowany jest w charaktery...stycznej wstrząsoodpornej obudowie ze wzmocnionymi narożnikami. Smartfon został wyposażony w podwójny aparat główny z czujnikiem głównym 48 MP, przedni aparat 16 MP z obiektywem w wycięciu ekranu w kształcie łzy, moduł NFC oraz boczny skaner linii papilarnych. Za autonomiczną pracę urządzenia odpowiada akumulator o pojemności 3880 mAh ze wsparciem dla lekko przyspieszonego ładowania przewodowego o mocy 18 W. Z kolei na jednej z bocznych ścian korpusu urządzenia umieszczono programowalny przycisk. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview N6000 mini smartphone outdoor Blackview N6000 outdoor handy | 878 zł |
Blackview Smartfon N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM pomarańczowy TEBVWPAN600 | 1 024 zł |
Blackview Smartfon N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM pomarańczowy 119229 | 1 043 zł |
Blackview Smartfon N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM pomarańczowy 119229 | 1 024 zł |
Smartfon Blackview N6000 8/256GB Czarny (N6000-BK/BV) | 947 zł |
Blackview Smartfon N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM czarny | 1 068 zł |
Smartfon Blackview N6000 8/256GB Czarny | 1 217 zł |
Blackview N6000 8gb/256gb 4.3´´ Czarny N6000-BK/BV | 849 zł |
Blackview N6000 8/256GB Czarny | 866 zł |
Blackview Mini N6000 Android 1312 GB256 GB aparat 48MP16MP3880mAh/18W ekra | 1 500 zł |
Blackview N6000 Mini telefon komórkowy outdoorowy bez umowy wyświetlacz 43 | 1 200 zł |
Blackview N6000 Outdoor Handy Ohne Vertrag 43 zoll QHD Display 16GB256GB H | 1 030 zł |
Blackview N6000 2023 mini telefon komórkowy bez umowy 16 GB 256 GB Helio G | 1 600 zł |
Blackview Smartfon N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM czarny TEBVWPAN6000BK0 | 1 024 zł |
Blackview Smartfone N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM zielony TEBVWPAN6000GN0 | 1 024 zł |
Blackview Smartfon N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM czarny 119227 | 1 043 zł |
Blackview Smartfone N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM zielony 119228 | 1 043 zł |
Smartfon Blackview N6000 8/256GB Czarno-pomarańczowy (N6000-OE/BV) | 944 zł |
Blackview Smartfon N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM czarny 119227 | 1 024 zł |
Blackview Smartfone N6000 8/256GB 3880 mAh DualSIM zielony | 1 068 zł |
pokaż 7 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!