Ceny na Blackview BV7100 128 GB / 6 GB
Wideo 11Zdjęcia 24 | od 847 do 1 200 zł Ciężki „przeciwpancerny” z zabójczą cechą w obliczu potężnej baterii o pojemności 13000 mAh. Producent obiecuje do 48 dni pracy na baterii na jednym ładowaniu baterii w trybie czuwania. Akumulator jest ładowany w przyspieszonym tempie z mocą 33 watów. Jak przystało na porządnego „obrońcę”, Blackview BV7100 nie boi się kurzu i wilgoci, uderzenia silnego ciśnienia gorącej wody pod ciśnieniem, a korpus modelu jest odporny na wstrząsy przy upadku. Urządzenie posiada certyfikat zgodności z wymaganiami norm ochrony IP68, IP69K oraz MIL-STD-810H. „U steru” urządzenia mobilnego znajduje się ośmiordzeniowy chipset średniej klasy MediaTek Helio G85. Własna pamięć RAM na pokładzie smartfona ma 6 GB. Metodami programowymi ilość pamięci RAM można zwiększyć do 10 GB. Do przechowywania danych do dyspozyc...ji użytkownika uprzejmie przewidziano pamięć 128 GB z hybrydowym gniazdem rozszerzenia pamięci na drugą kartę SIM lub microSD. Ekran modelu ma przekątną 6,58 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD+ (2408x1080 pikseli). Smartfon obsługuje fotografowanie pod wodą potrójnym aparatem głównym 12 + 8 + 2 MP, a model ma również tryb sterowania w rękawiczkach. Wśród innych cech urządzenia odnotowano obecność bocznego skanera linii papilarnych, modułu NFC i dodatkowego konfigurowalnego przycisku po lewej stronie obudowy. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview Niezniszczalny smartfon BV7100 bateria 13000 mAh szybkie ładowanGigantyczna bateria 13000 mAh, do 1152 godzin czasu czuwania: Odkryj telefon Blackview z najlepszą jak dotąd pojemn... więcejością baterii (13000 mAh). BV7100 zapewnia najlepsze rozwiązanie wymagań smartfonów z najlepszą żywotnością baterii. Zaawansowana technologia podwójnego rdzenia elektrycznego zapewnia bezpieczniejsze i bardziej stabilne użytkowanie. (15 godzin gry, 50 godzin rozmów, 1152 godzin czuwania, szybkie ładowanie 33 W, ładowanie zwrotne OTG)
MediaTek Helio G85, procesor graficzny 1 GHz i HyperEngine, aby cieszyć się grą: Ośmiordzeniowy chipset maksymalnie wykorzystuje procesor Arm Mali-G52 do 1 GHz, zapewniając płynność dla zapalonych graczy. Wbudowana technologia MediaTek HyperEngine pomaga płynniej i szybciej uruchamiać gry wymagające dużych zasobów, dzięki niezawodnym połączeniom i realistycznej grafice.
6 GB RAM do 4 GB, płynniejsza wielozadaniowoś Amazon.plZłóż skargę | 1 150 zł |
Smartfon Blackview BV7100 6/128GB Black (BV7100-BK/BV)Smartfon Blackview BV7100- to imponujące urządzenie, które wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością i potężnymi możliw... więcejościami. Jego elegancka czarna obudowa przyciąga uwagę i odzwierciedla jego nowoczesny styl.Blackview BV7100 jest wyposażony w potężny 8-rdzeniowy procesor, który zapewnia szybką i płynną pracę. Możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie, uruchamiać wymagające aplikacje i cieszyć się płynnym i szybkim interfejsem bez żadnych opóźnień.Dzięki potężnej baterii o pojemności 13000 mAh, możesz cieszyć się długim czasem pracy bez konieczności ciągłego ładowania telefonu. Jest to szczególnie przydatne dla osób aktywnie korzystających z telefonu przez cały dzień.Blackview BV7100 również przyciąga uwagę wysokiej jakości głównym aparatem, który pozwala robić zdjęcia i nagrywać wideo w wysokiej jakości. Możesz uchwycić ważne momenty swojego życia z jasnością i szczegółowością Rozetka.plZłóż skargę | 950 zł |
BLACKVIEW Smartfon BLACKVIEW BV7100 6/128GB Zielony Czarno-zielonyBlackview Bv7100 to smartfon, który nie boi się wyzwań. Jego pojemna bateria i szybki procesor gwarantują niesamowi... więcejtą wydajność, szczególnie cenioną przez zapalonych graczy.Korzyści MediaMarkt.plZłóż skargę | 989 zł |
Blackview Smartfon BV7100 6/128GB 13000 MAh DualSIM pomarańczowy TEBVWPA71Smartfon Blackview BV7100
Pierwszy na świecie najszybszy wytrzymały telefon z systemem Android 12 z dużą bateri... więceją.
- Bateria 13 000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W
- Procesor MediaTek Helio G85
- 6 GB pamięci RAM + do 4 GB rozszerzenia
- 128 GB + do 1 TB rozszerzenia karta pamięci TF
- Nakładka systemowa Doke OS 3.0 ( Android 12 )
- Aparat 12MP Sony IMX362 z 8MP Makro
- Certyfikaty wytrzymałości IP68 i IP69K i MIL-STD-810H
- Tryb rękawic
Ogromna bateria 13.000 MAH
Poznaj największą pojemność ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 966 zł |
Smartfon Blackview BV7100 6/128GB 6,583" Czarny BV7100BLACKSmartfon Blackview BV7100 6/128GB 6,583" FHD+ IPS GPS Wi-Fi Czarny Pierwszy na świecie najszybszy i wytrzymały tele... więcejfon z Androidem 12 i dużą baterią. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,6'' Wyświetlacz: FHD+ IPS Pamięć RAM: 6 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Procesor: MediaTeka Helio G85 Dual SIM: Tak System operacyjny: Doke OS 3.0 oparty na systemie Android 12 Technologia określania lokalizacji: GPS, Glonass, Beidou, Galileo Rozdzielczość aparatu tylnego (Mpx): 12 + 8 Rozdzielczość aparatu przedniego (Mpx): 8 Pojemność baterii (mAh): 13000 Kolor: Czarny Do 1152 godzin czuwania Poznaj największą pojemność bateriiTelefon Blackviewdo tej pory — 13 000 mAh BV7100, który zapewnia najlepsze rozwiązanie dla wymagań smartfonów z gigantycznymi bateriami. Zaawansowana technologia podwójnych rdzeni elektrycznych zapewnia bezpieczniejsze i bardziej stabilne użytkowanie. Powrót do pełnej mocy w mgnieniu oka Szybkie ładowanie 33 W gwarantuje zero kompromisów przy wyborzegigantyc Maxelektro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon Blackview BV7100 6/128GB Pomarańczowy GS-T-BLV-0030Blackview BV7100 6/128GB Pomarańczowy - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa... więcejdostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 849 zł |
Blackview Smartfon BV7100 6/128GB 13000 MAh DualSIM pomarańczowy 111738Smartfon Blackview BV7100
- Bateria 13 000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W
- Procesor MediaTek Helio G85
- 6 GB pamięci RAM + do 4 GB rozszerzenia
- 128 GB + do 1 TB rozszerzenia karta pamięci TF
- Nakładka systemowa Doke OS 3.0 ( Android 12 )
- Aparat 12MP Sony IMX362 z 8MP Makro
- Certyfikaty wytrzymałości IP68 i IP69K i MIL-STD-810H
- Tryb rękawic
Ogromna bateria 13.000 MAH
Poznaj największą pojemność ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 984 zł |
Blackview Smartfon BV7100 6/128GB 13000 MAh DualSIM pomarańczowy 111738Smartfon Blackview BV7100
- Bateria 13 000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W
- Procesor MediaTek Helio G85
- 6 GB pamięci RAM + do 4 GB rozszerzenia
- 128 GB + do 1 TB rozszerzenia karta pamięci TF
- Nakładka systemowa Doke OS 3.0 ( Android 12 )
- Aparat 12MP Sony IMX362 z 8MP Makro
- Certyfikaty wytrzymałości IP68 i IP69K i MIL-STD-810H
- Tryb rękawic
Ogromna bateria 13.000 MAH
Poznaj największą pojemność ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 966 zł |
Blackview Smartfon BV7100 6/128GB 13000 MAh DualSIM pomarańczowyale.pl Złóż skargę | 1 009 zł |
Smartfon Blackview BV7100 6/128GB Czarny (69315483096420) | 963 zł |
Blackview BV7100 6/128GB - 6,58" - 12 Mpix - pomarańczowy5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartfon Blackview BV7100, 6/128 GB, czarnySmartfon Blackview BV7100 Poznaj Blackview BV7100 Pierwszy na świecie najszybszy wytrzymały telefon z systemem Andr... więcejoid 12 z dużą baterią. Bateria 13 000 mAh ... EmpikZłóż skargę | 849 zł |
Blackview BV7100 6/128GB - 6,58" - 12 Mpix - pomarańczowy5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 999 zł |
Smartphone Blackview BV7100 13000 mAh 6/128 (pomarańczowy) | 996 zł |
Blackview Bv7100 6gb/128gb 6.5´´ Czarny BV7100-BK/BV | 847 zł |
Blackview Niezniszczalny smartfon BV7100 bateria 13000 mAh szybkie ładowanGigantyczna bateria 13000 mAh, do 1152 godzin czasu czuwania: Odkryj telefon Blackview z najlepszą jak dotąd pojemn... więcejością baterii (13000 mAh). BV7100 zapewnia najlepsze rozwiązanie wymagań smartfonów z najlepszą żywotnością baterii. Zaawansowana technologia podwójnego rdzenia elektrycznego zapewnia bezpieczniejsze i bardziej stabilne użytkowanie. (15 godzin gry, 50 godzin rozmów, 1152 godzin czuwania, szybkie ładowanie 33 W, ładowanie zwrotne OTG)
6 GB RAM do 4 GB, płynniejsza wielozadaniowoś Amazon.plZłóż skargę | 1 200 zł |
Blackview Smartfon BV7100 6/128GB 13000 mAh DualSIM czarny TEBVWPA7100BK01Smartfon Blackview BV7100
- Bateria 13 000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W
- Procesor MediaTek Helio G85
- 6 GB pamięci RAM + do 4 GB rozszerzenia
- 128 GB + do 1 TB rozszerzenia karta pamięci TF
- Nakładka systemowa Doke OS 3.0 ( Android 12 )
- Aparat 12MP Sony IMX362 z 8MP Makro
- Certyfikaty wytrzymałości IP68 i IP69K i MIL-STD-810H
- Tryb rękawic
Ogromna bateria 13.000 MAH
Poznaj największą pojemność ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 966 zł |
Smartfon Blackview BV7100 6/128GB 6,583" Pomarańczowy BV7100ORANGESmartfon Blackview BV7100 6/128GB 6,583" FHD+ IPS GPS Wi-Fi Pomarańczowy Pierwszy na świecie najszybszy i wytrzymał... więcejy telefon z Androidem 12 i dużą baterią. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,6'' Wyświetlacz: FHD+ IPS Pamięć RAM: 6 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Procesor: MediaTeka Helio G85 Dual SIM: Tak System operacyjny: Doke OS 3.0 oparty na systemie Android 12 Technologia określania lokalizacji: GPS, Glonass, Beidou, Galileo Rozdzielczość aparatu tylnego (Mpx): 12 + 8 Rozdzielczość aparatu przedniego (Mpx): 8 Pojemność baterii (mAh): 13000 Kolor: Pomarańczowy Do 1152 godzin czuwania Poznaj największą pojemność bateriiTelefon Blackviewdo tej pory — 13 000 mAh BV7100, który zapewnia najlepsze rozwiązanie dla wymagań smartfonów z gigantycznymi bateriami. Zaawansowana technologia podwójnych rdzeni elektrycznych zapewnia bezpieczniejsze i bardziej stabilne użytkowanie. Powrót do pełnej mocy w mgnieniu oka Szybkie ładowanie 33 W gwarantuje zero kompromisów przy wyborzegigantyc Maxelektro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon Blackview BV7100 6/128GB Czarny GS-T-BLV-0028Blackview BV7100 6/128GB Czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostaw... więceja i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 849 zł |
Blackview Smartfon BV7100 6/128GB 13000 mAh DualSIM czarny 111736Smartfon Blackview BV7100
- Bateria 13 000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W
- Procesor MediaTek Helio G85
- 6 GB pamięci RAM + do 4 GB rozszerzenia
- 128 GB + do 1 TB rozszerzenia karta pamięci TF
- Nakładka systemowa Doke OS 3.0 ( Android 12 )
- Aparat 12MP Sony IMX362 z 8MP Makro
- Certyfikaty wytrzymałości IP68 i IP69K i MIL-STD-810H
- Tryb rękawic
Ogromna bateria 13.000 MAH
Poznaj największą pojemność ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 984 zł |
pokaż 9 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!