Ceny na Black&Decker BEBLV300
Zdjęcia 9 | od 396 do 508 zł Rodzaj: ręczna; Tryb pracy: dmuchanie; ssanie; Pojemność worka na odpady (l): 72; Rodzaj silnika: elektryczny (sieć elektryczna); Moc silnika (W): 3000; Pas na ramię; Poziom hałasu (dB): 90; Waga (kg): 4.4; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker BEBLV300-QS | 465 zł |
Black&Decker Odkurzacz do liści BEBLV300 | 396 zł |
Black&Decker Black+decker dmuchawa/odkurzacz 3000w | 463 zł |
Dmuchawa odkurzacz BLACK&DECKER BEBLV300 | 412 zł |
Odkurzacz do liści 3000W BEBLV300-QS Black+Decker | 402 zł |
Odkurzacz do liści 3000W BEBLV300-QS Black+Decker | 485 zł |
Black & Decker BEBLV300 | 508 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!