Ceny na piłę Black&Decker BDCR18
Zdjęcia 4 | od 427 do 707 zł Lekka akumulatorowa piła szablasta do użytku domowego. Przeznaczone do prostych prac w pobliżu domu i na podwórku, takich jak piłowanie suchych gałęzi w ogrodzie, rąbanie ściętych gałęzi na mniejsze kawałki na drewno opałowe czy demontaż starych drewnianych konstrukcji. Oprócz piłowania drewna narzędzie to może być również używane do pracy z cienkim metalem. Jako osprzęt tnący stosowane są brzeszczoty 150 mm z chwytem L (najbardziej rozpowszechniony standard na świecie). Bezkluczowy uchwyt do piły szablastej Black&Decker BDCR18 umożliwia szybkie zdejmowanie i wymianę osprzętu bez użycia kluczy. Częstotliwość ruchów pilnikiem (do 3000 uderzeń/min) jest proporcjonalna do siły naciskania przycisku start. Tylny uchwyt oraz wszystkie części ciała, których dotykają dłonie podczas pracy, pokryte...są miękkim i przyjemnym w dotyku antypoślizgowym materiałem. Piła jest dostarczana z jednym brzeszczotem i akumulatorem o małej pojemności (1,5 Ah), którego ładowanie wystarcza na około 15 do 20 minut ciągłej pracy (w zależności od obciążenia). |
akum. 1 szt. 1.5 Ah akum. brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker Akumulatorowa piła szablasta 18 V długość skoku 22 mm głębokoś | 707 zł |
Black&Decker Black+decker piła szablasta 18v 1,5ah bdcr18 | 526 zł |
Piła szablasta Black&Decker BDCR18 18 V | 438 zł |
Black+Decker Piła Szablasta 18V 1,5Ah Bdcr18 | 459 zł |
Black DECKER BDCR18E1-QW akumulatorowa piła szablasta 1 bateria 1 ostrze 1 | 427 zł |
Black Decker BDCR18M1-QW piła szablasta bezprzewodowa 18 V-15 Ah 1 bateria | 607 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!