Ceny na BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000
Wideo 6Zdjęcia 16 | od 155 do 199 zł Pojemność (mAh): 10000; Pojemność rzeczywista (mAh): 5800; Pojemność baterii (W*h): 37; Typ baterii: Li-Pol; USB type C (szt.): 1; USB A (szt.): 1; Moc (wszystkie porty) (W): 15; USB type С: Moc na port USB type C (W): 20; Prąd ładowania USB type C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A; USB typu C (2. miejsce): USB typu C (trzeci): USB A: Moc na port USB A (pierwszy) (W): 18 |
6000 mAh10000 mAh |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Power Bank Bezprzewodowy 10000 Mah 20W Qi | 199 zł |
Powerbank Baseus Magnetic Wireless MagSafe (2022) 10000mAh 20W (PPCX010202 | 167 zł |
Powerbank Baseus Magnetic 10000mAh 20W (niebieski) | 155 zł |
Baseus Magnetic Wireless Charging Power Bank 20W 10000mAh (Overseas - darm | 169 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!