Słuchawki
BASEUS Encok H06
Zdjęcia 21 | od 30 do 62 zł Konstrukcja: douszne; Łączność: przewodowe; mini Jack (3.5 mm); Doprowadzenie kabla: dwustronne; Długość kabla (m): 1.2; Impedancja (Ohm): 32; Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 20000; Czułość (dB): 106; Regulacja głośności; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Douszne Baseus Encok H06 Srebrne SL-BT-BSUS-003Baseus Encok H06 Srebrne - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odb... więcejiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 40 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Encok H06 SrebrnyBudżetowe słuchawki douszne o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości s... więcejprawia, że muzyka jest wiernie odtwarzana, natomiast niewielka waga pozwoli zapomnieć, że ma się słuchawki w uszach. Za łączność z urządzeniem odtwarzającym muzykę odpowiada kabel ze złączem Jack 3.5 mm. Jest to uniwersalne rozwiązanie stosowane w niemal wszystkich obecnie produkowanych smartfonach i odtwarzaczach MP3. Słuchawki charakteryzują się wysoką miękkością i trwałością, dzięki czemu możliwe jest długie i przyjemne słuchanie muzyki. Długość przewodu to 1.2 metra, została dobrana w taki sposób, aby umożliwiać komfortowe korzystanie ze słuchawek oraz niwelować problem plączącego się kabla. Dodatkowo kabel jest wyposażony w pilot z przyciskami funkcyjnymi. Electro.plZłóż skargę | 35 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Encok H06 CzarnyBudżetowe słuchawki douszne o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości s... więcejprawia, że muzyka jest wiernie odtwarzana, natomiast niewielka waga pozwoli zapomnieć, że ma się słuchawki w uszach. Za łączność z urządzeniem odtwarzającym muzykę odpowiada kabel ze złączem Jack 3.5 mm. Jest to uniwersalne rozwiązanie stosowane w niemal wszystkich obecnie produkowanych smartfonach i odtwarzaczach MP3. Słuchawki charakteryzują się wysoką miękkością i trwałością, dzięki czemu możliwe jest długie i przyjemne słuchanie muzyki. Długość przewodu to 1.2 metra, została dobrana w taki sposób, aby umożliwiać komfortowe korzystanie ze słuchawek oraz niwelować problem plączącego się kabla. Dodatkowo kabel jest wyposażony w pilot z przyciskami funkcyjnymi.... Avans.plZłóż skargę | 40 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Encok H06 CzarnyBudżetowe słuchawki douszne o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości s... więcejprawia, że muzyka jest wiernie odtwarzana, natomiast niewielka waga pozwoli zapomnieć, że ma się słuchawki w uszach. Za łączność z urządzeniem odtwarzającym muzykę odpowiada kabel ze złączem Jack 3.5 mm. Jest to uniwersalne rozwiązanie stosowane w niemal wszystkich obecnie produkowanych smartfonach i odtwarzaczach MP3. Słuchawki charakteryzują się wysoką miękkością i trwałością, dzięki czemu możliwe jest długie i przyjemne słuchanie muzyki. Długość przewodu to 1.2 metra, została dobrana w taki sposób, aby umożliwiać komfortowe korzystanie ze słuchawek oraz niwelować problem plączącego się kabla. Dodatkowo kabel jest wyposażony w pilot z przyciskami funkcyjnymi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 40 zł |
Słuchawki Baseus Enock H06 (NGH06-01) | 42 zł |
Baseus H06 | Słuchawki douszne Mini Jack 3,5mm z mikrofonem HD NGH06-01Encok Earphone H06Słuchawki dzięki którym otrzymasz czysty, bogaty dźwięk w najwyższej jakości. Wyposażono je w uni... więcejwersalne i powszechnie stosowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnych urządzeń. Długość kabla wynosi 1,2m. Mają anatomiczny kształt więc nie poczujesz ich w uszach i nie odczujesz dyskomfortu nawet przy dłuższym noszeniu.Zapewn Oficjalny partner BASEUS E-baseus.comZłóż skargę | 46 zł |
Baseus Encok H06 Douszne Mikrofon SrebrnyAktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plZłóż skargę | 35 zł |
Baseus Słuchawki Douszne Z Mikrofonem Pilotem Kabel 1,2m Mini Jack 3,5mm | 46 zł |
BASEUS zestaw słuchawkowy / słuchawki Encok Wire H06 srebrne NGH06-0SSłuchawki douszne o ergonomicznym kształcie i trzech wycięciach. Idealne do słuchania muzyki, a także prowadzenia r... więcejozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Ergonomiczny design wtyczek precyzyjnie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie - sprawia, że słuchawki dopasowują się do niego lepiej niż standardowe okrągłe akcesoria. Każda słuchawka posiada trzy wycięcia , dzięki którym reprodukowany dźwięk jest bardziej przestrzenny i przestronny. Konstrukcja redukująca hałas z otoczenia zapewnia komfort słuchania muzyki bez zakłóceń. Umieszczony na kablu pilot z mikrofonem pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, błyskawiczne odbierać lub odrzucać Happytel.plZłóż skargę | 62 zł |
Baseus Słuchawki Baseus Encok H06 - srebrneSłuchawki Baseus Encok H06Boczno-dousz Akces-markt.plZłóż skargę | 30 zł |
Słuchawki BASEUS NGH06-0SBaseus Encok H06 Douszne słuchawki o ergonomicznym kształcie i 3 wycięciach, które sprawiają, że dźwięk jest bardzi... więcejej przestrzenny. Idealne do słuchania muzy... EmpikZłóż skargę | 40 zł |
Baseus Encok H06 Douszne Mikrofon SrebrnyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 35 zł |
Słuchawki Baseus Encok H06 - srebrne | 46 zł |
Baseus Encok H06 NGH06-0S słuchawki przewodowe douszne z mikrofonem | 44 zł |
Słuchawki z mikrofonem Baseus NGH06-0S (kolor srebrny) | 47 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Encok H06 CzarnyBudżetowe słuchawki douszne o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości s... więcejprawia, że muzyka jest wiernie odtwarzana, natomiast niewielka waga pozwoli zapomnieć, że ma się słuchawki w uszach. Za łączność z urządzeniem odtwarzającym muzykę odpowiada kabel ze złączem Jack 3.5 mm. Jest to uniwersalne rozwiązanie stosowane w niemal wszystkich obecnie produkowanych smartfonach i odtwarzaczach MP3. Słuchawki charakteryzują się wysoką miękkością i trwałością, dzięki czemu możliwe jest długie i przyjemne słuchanie muzyki. Długość przewodu to 1.2 metra, została dobrana w taki sposób, aby umożliwiać komfortowe korzystanie ze słuchawek oraz niwelować problem plączącego się kabla. Dodatkowo kabel jest wyposażony w pilot z przyciskami funkcyjnymi. Electro.plZłóż skargę | 40 zł |
Słuchawki Baseus Enock H06 (NGH06-0S) | 42 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Encok H06 SrebrnyBudżetowe słuchawki douszne o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości s... więcejprawia, że muzyka jest wiernie odtwarzana, natomiast niewielka waga pozwoli zapomnieć, że ma się słuchawki w uszach. Za łączność z urządzeniem odtwarzającym muzykę odpowiada kabel ze złączem Jack 3.5 mm. Jest to uniwersalne rozwiązanie stosowane w niemal wszystkich obecnie produkowanych smartfonach i odtwarzaczach MP3. Słuchawki charakteryzują się wysoką miękkością i trwałością, dzięki czemu możliwe jest długie i przyjemne słuchanie muzyki. Długość przewodu to 1.2 metra, została dobrana w taki sposób, aby umożliwiać komfortowe korzystanie ze słuchawek oraz niwelować problem plączącego się kabla. Dodatkowo kabel jest wyposażony w pilot z przyciskami funkcyjnymi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 35 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Encok H06 SrebrnyBudżetowe słuchawki douszne o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości s... więcejprawia, że muzyka jest wiernie odtwarzana, natomiast niewielka waga pozwoli zapomnieć, że ma się słuchawki w uszach. Za łączność z urządzeniem odtwarzającym muzykę odpowiada kabel ze złączem Jack 3.5 mm. Jest to uniwersalne rozwiązanie stosowane w niemal wszystkich obecnie produkowanych smartfonach i odtwarzaczach MP3. Słuchawki charakteryzują się wysoką miękkością i trwałością, dzięki czemu możliwe jest długie i przyjemne słuchanie muzyki. Długość przewodu to 1.2 metra, została dobrana w taki sposób, aby umożliwiać komfortowe korzystanie ze słuchawek oraz niwelować problem plączącego się kabla. Dodatkowo kabel jest wyposażony w pilot z przyciskami funkcyjnymi.... Avans.plZłóż skargę | 35 zł |
BASEUS zestaw słuchawkowy / słuchawki Encok Wire H06 czerwony NGH06-09Słuchawki douszne o ergonomicznym kształcie i trzech wycięciach. Idealne do słuchania muzyki, a także prowadzenia r... więcejozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Ergonomiczny design wtyczek precyzyjnie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie - sprawia, że słuchawki dopasowują się do niego lepiej niż standardowe okrągłe akcesoria. Każda słuchawka posiada trzy wycięcia , dzięki którym reprodukowany dźwięk jest bardziej przestrzenny i przestronny. Konstrukcja redukująca hałas z otoczenia zapewnia komfort słuchania muzyki bez zakłóceń. Umieszczony na kablu pilot z mikrofonem pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, błyskawiczne odbierać lub odrzucać Happytel.plZłóż skargę | 46 zł |
pokaż 9 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!