Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Encok Wireless headphone D02 Pro (black) The headphones from Baseus will surprise you with crisp bass and 3D stereo sound. The NGTD010301 are equipped with... więcej 40mm drivers that make the sound clear and crisp. What's more, they connect to compatible equipment via Bluetooth 5.3, and you can also pair them with 2 devices simultaneously. Noise cancellation, on the other hand, eliminates ambient noise so you hear what you want to hear.
Proshop.pl
Złóż skargę
107 zł
Baseus Encok D02 Pro Nauszne Bluetooth 5.0 Biały Aktywne redukowanie szumów:nie;Asys tent głosowy:tak;Cza s pracy do:40 h;Przeznaczone dla:smartfon;El ementy budowy/ko... więcej nstrukcji:konst rukcja zamknięta;Gwara ncja:24 miesiące;Impeda ncja:0 Ω;Informacje dodatkowe:czas łądowania do 1,5h;Kodek Bluetooth:SBC;K olor:biały;Kolo r:biały;Pasuje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google;Rodzaj słuchawek:nausz ne;Łączność bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Alc atel, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Encok D02 Pro;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złąc ze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C ;Przeznaczenie: do telefonów, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regulo wanie głośności:tak;S kładana konstrukcja:tak ;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;Ty p podłączenia:bez przewodowe z opcją kabla 3,5mm;Typ słuchawek:nausz ne;Waga:190 g;Wersja Bluetooth:5.0;W odoodporność:ni e;Wyposażenie :instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m
OleOle.pl
Złóż skargę
90 zł
Słuchawki Baseus Encok D02 Pro białe (NGTD010302)
159 zł
Baseus, Słuchawki bezprzewodowe Bowie D02 Pro, białe Słuchawki Bluetooth 5.3 Baseus Encok D02 Pro (białe) Słuchawki od Baseus zaskoczą Cię wyrazistym basem i brzmieniem... więcej 3D stereo. NGTD010302 zostały wyposażone ...
Empik
Złóż skargę
99 zł
Baseus Encok D02 Pro Nauszne Bluetooth 5.0 Różowy Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst ent głosowy:tak;Cza s pracy do:40 h;Dedykowane do:smartfon;Dyn amika (SPL):115... więcej dB;Elementy budowy/konstruk cji:konstrukcja zamknięta;Gwara ncja:24 miesiące;Impeda ncja:32 Ω;Informacje dodatkowe:czas ładowania do 1,5h;Interopera cyjność 3 - tekst 1:0;Interoperac yjność 4 - tekst 2:0;Interoperac yjność 6 - link do strony producenta:0;Ko dek Bluetooth:SBC;K olor:różowy;Kol or:różowy;Kolor (oryginalna nazwa):Pink;Pas uje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompaty bilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google;Budowa słuchawek:nausz ne;Łączność bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonu pasujących słuchawek:Alcat el, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Encok D02 Pro;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Odporno ść - legale 1:0;Odporność - legale 2:0;Odporność - legale 3:0;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złąc ze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C ;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), HFP (Hands Free Profile);Przezn aczenie:do telefonów, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regula cja głośności:tak;S eria:Baseus Encok;Składana konstrukcja:tak ;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;Ty p podłączenia:bez przewodowe z opcją kabla 3,5mm;Typ słuchawek:nausz ne;Waga:190 g;Wersja Bluetooth:5.0;W odoodporność:ni e;Wyposażenie :instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
140 zł
Słuchawki bezprzewodowe Baseus Encok D02 Pro
119 zł
Baseus Encok D02 Pro Nauszne Bluetooth 5.0 Czarny Aktywne redukowanie szumów:nie;Asys tent głosowy:tak;Cza s pracy do:40 h;Przeznaczone dla:smartfon;Dy namika (SPL):115... więcej dB;Elementy budowy/konstruk cji:konstrukcja zamknięta;Gwara ncja:24 miesiące;Impeda ncja:32 Ω;Informacje dodatkowe:czas ładowania do 1,5h;Kodek Bluetooth:SBC;K olor:czarny;Kol or:czarny;Pasuj e do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google;Rodzaj słuchawek:nausz ne;Łączność bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Alc atel, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Encok D02 Pro;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złąc ze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C ;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), HFP (Hands Free Profile);Przezn aczenie:do telefonów, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regulo wanie głośności:tak;S kładana konstrukcja:tak ;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;Ty p podłączenia:bez przewodowe z opcją kabla 3,5mm;Typ słuchawek:nausz ne;Waga:190 g;Wersja Bluetooth:5.0;W odoodporność:ni e;Wyposażenie :instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m
OleOle.pl
Złóż skargę
90 zł
Baseus Encok D02 Pro Nauszne Bluetooth 5.0 Różowy Aktywne redukowanie szumów:nie;Asys tent głosowy:tak;Cza s pracy do:40 h;Przeznaczone dla:smartfon;Dy namika (SPL):115... więcej dB;Elementy budowy/konstruk cji:konstrukcja zamknięta;Gwara ncja:24 miesiące;Impeda ncja:32 Ω;Informacje dodatkowe:czas ładowania do 1,5h;Interopera cyjność 3 - tekst 1:0;Interoperac yjność 4 - tekst 2:0;Interoperac yjność 6 - link do strony producenta:0;Ko dek Bluetooth:SBC;K olor:różowy;Kol or:różowy;Kolor (oryginalna nazwa):Pink;Pas uje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompaty bilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google;Rodzaj słuchawek:nausz ne;Łączność bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Alc atel, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Encok D02 Pro;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Odporno ść - legale 1:0;Odporność - legale 2:0;Odporność - legale 3:0;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złąc ze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C ;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), HFP (Hands Free Profile);Przezn aczenie:do telefonów, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regulo wanie głośności:tak;S kładana konstrukcja:tak ;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;Ty p podłączenia:bez przewodowe z opcją kabla 3,5mm;Typ słuchawek:nausz ne;Waga:190 g;Wersja Bluetooth:5.0;W odoodporność:ni e;Wyposażenie :instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m
OleOle.pl
Złóż skargę
90 zł
Baseus, Słuchawki bezprzewodowe Bowie D02 Pro, czarne Słuchawki Bluetooth 5.3 Baseus Encok D02 Pro (czarne) Słuchawki od Baseus zaskoczą Cię wyrazistym basem i brzmienie... więcej m 3D stereo. NGTD010301 zostały wyposażone...
Empik
Złóż skargę
99 zł
Baseus Encok D02 Pro Nauszne Bluetooth 5.0 Czarny Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst ent głosowy:tak;Cza s pracy do:40 h;Dedykowane do:smartfon;Dyn amika (SPL):115... więcej dB;Elementy budowy/konstruk cji:konstrukcja zamknięta;Gwara ncja:24 miesiące;Impeda ncja:32 Ω;Informacje dodatkowe:czas ładowania do 1,5h;Kodek Bluetooth:SBC;K olor:czarny;Kol or:czarny;Pasuj e do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google;Budowa słuchawek:nausz ne;Łączność bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonu pasujących słuchawek:Alcat el, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Encok D02 Pro;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złąc ze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C ;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), HFP (Hands Free Profile);Przezn aczenie:do telefonów, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regula cja głośności:tak;S eria:Baseus Encok;Składana konstrukcja:tak ;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;Ty p podłączenia:bez przewodowe z opcją kabla 3,5mm;Typ słuchawek:nausz ne;Waga:190 g;Wersja Bluetooth:5.0;W odoodporność:ni e;Wyposażenie :instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
140 zł
Baseus Encok D02 Pro Nauszne Bluetooth 5.0 Biały Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst ent głosowy:tak;Cza s pracy do:40 h;Dedykowane do:smartfon;Ele menty budowy/ko... więcej nstrukcji:konst rukcja zamknięta;Gwara ncja:24 miesiące;Impeda ncja:0 Ω;Informacje dodatkowe:czas łądowania do 1,5h;Kodek Bluetooth:SBC;K olor:biały;Kolo r:biały;Pasuje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompa tybilny z asystentem głosowym:Asyste nt Google;Budowa słuchawek:nausz ne;Łączność bezprzewodowa:B luetooth;Marki telefonu pasujących słuchawek:Alcat el, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikro fon:tak;Model (wariantowanie) :Encok D02 Pro;Nazwa produktowa opis:słuchawki; NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złąc ze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C ;Przeznaczenie: do telefonów, uniwersalne;Rad iowe:nie;Regula cja głośności:tak;S eria:Baseus Encok;Składana konstrukcja:tak ;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;Ty p podłączenia:bez przewodowe z opcją kabla 3,5mm;Typ słuchawek:nausz ne;Waga:190 g;Wersja Bluetooth:5.0;W odoodporność:ni e;Wyposażenie :instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
140 zł
Baseus Encok Wireless headphones D02 Pro White - darmowy odbiór w 22 miast
149 zł
Baseus Encok Wireless headphones D02 Pro Black - darmowy odbiór w 22 miast
149 zł