Słuchawki
BASEUS Bowie MZ10
Wideo 3Zdjęcia 19 | od 120 do 180 zł Konstrukcja: dokanałowe; Łączność: bezprzewodowe; Wersja Bluetooth: Bluetooth v 5.2; Zasięg (m): 10; Opóźnienie dźwięku (ms): 60; Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 20000; Średnica przetwornika (mm): 10; Automatyczne wstrzymywanie; Redukcja szumów: ANC; Tryb transparentny; Czas pracy (muzyka) (h): 4.5 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe Baseus Bowie MZ10 True Wireless Earphones biały SL-BT-BSUS-0020Słuchawki TWS Baseus Bowie MZ10 (białe) Chcesz poznać swoje ulubione piosenki w zupełnie nowej wersji? Dzięki Baseu... więcejs MZ10 będzie to możliwie! Słuchawki te zapewnią Ci doskonały dźwięk, za sprawą którego zatracisz się w ukochanej muzyce. Co więcej, niezawodna technologia Bluetooth 5.2 gwarantuje stabilne i bezproblemowe połączenie aż do 10 m! Dodatkowo 4 mikrofony umożliwią Ci na swobodne rozmowy przez telefon, a dedykowana aplikacja ułatwi sterowanie. Z Baseus już nic nie będzie Cię ograniczać! 2 tryby pracy Słuchawki Baseus mają 2 tryby pracy, abyś mógł dostosować je do swoich potrzeb. Pierwszy — tryb redukcji szumów — pozwoli Ci zatracić się w ulubionych piosenkach, ponieważ z łatwością redukuje odgłosy z zewnątrz. Chcesz jednak słyszeć, co dzieje się dookoła Ciebie? Wybierz Transparency mode, dzięki któremu już nie przegapisz ważnego komunikatu na lotnisku czy stacji kolejowej. Stworzone do rozmów Baseus MZ10 zostały wyposażone w 4 mikrofony, dzięki którym możesz swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Co więcej, minimalizują one odgłosy z zewnątrz, co sprawia, że Twój rozmówca zawsze usłyszy każde Twoje słowo. Połączenie bezprzewodowe Tym, co wyróżnia słuchawki Baseus, jest najnowsza technologia Bluetooth 5.2. Gwarantuje ona stabilne i bezprzewodowe połączenie aż do 10 metrów. Co więcej, zapewni doskonały i głęboki bas, a także czysty i delikatny wokal. Z Baseus na nowo zakochasz się w swoich ulubionych utworach! Gamingowe doświadczenia Jesteś zapalonym graczem? Szukasz odpowiedniego sprzętu dla siebie? Słuchawki Baseus będą idealnym wyborem! Wyposażone w technologię DCLL zapewniają ultraniskie opóźnienie wynoszące 0,06 s. Sprawia to, że synchronizacja audiowizualna jest na doskonałym poziomie! Załóż słuchawki i wygrywaj kolejne rozgrywki. Komfort użytkowania Słuchawki Baseus zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania. Automatycznie połączą się z wybranym urządzeniem od razu po wyjęciu z etui. Co więcej, gdy włożysz je do uszu, muzyka od razu zacznie płynąć. Baseus zapewni Ci niepowtarzalny komfort użytkowania! Łatwa obsługa Baseus zapewnia także łatwość obsługi. Słuchawki możesz dowolnie przełączać między 2 urządzenia, aby nigdy nie przegapić niczego ekscytującego! Co więcej, słuchawki zostały wyposażone w wielofunkcyjny panel kontroli, który umożliwia między innymi włączenie lub wyłączenie muzyki, przewijanie, odbieranie połączeń czy uruchomienie asystenta głosowego. Od dzisiaj możesz sterować swoim urządzeniem za pomocą kilku kliknięć! Jeszcze więcej możliwości Dedykowana aplikacja Baseus App daje Ci jeszcze więcej możliwości. Za jej pomocą możesz między innymi zlokalizować swoje słuchawki, zobaczyć faktyczny stan baterii, przełączyć tryby pracy czy zmienić ustawienia przycisków. Zainstaluj ją na swoim telefonie i zyskaj więcej opcji! Długi czas pracy Komputronik.plZłóż skargę | 150 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie MZ10 CzarnyZestaw słuchawkowy Bluetooth Baseus Bowie MZ10 to wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wieloma wygod... więcejnymi i nowoczesnymi funkcjami. Electro.plZłóż skargę | 180 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie MZ10 CzarnyZestaw słuchawkowy Bluetooth Baseus Bowie MZ10 to wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wieloma wygod... więcejnymi i nowoczesnymi funkcjami.... Avans.plZłóż skargę | 180 zł |
Baseus Bowie MZ10 Dokanałowe Bluetooth 5.2 CzarnyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plZłóż skargę | 120 zł |
Baseus Bowie MZ10 Dokanałowe Bluetooth 5.2 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 120 zł |
Baseus Bowie MZ10 True Wireless Earphones White - darmowy odbiór w 22 mias | 179 zł |
Dokanałowe Baseus Bowie MZ10 True Wireless Earphones czarny SL-BT-BSUS-001Słuchawki TWS Baseus Bowie MZ10 (czarne) Chcesz poznać swoje ulubione piosenki w zupełnie nowej wersji? Dzięki Base... więcejus MZ10 będzie to możliwie! Słuchawki te zapewnią Ci doskonały dźwięk, za sprawą którego zatracisz się w ukochanej muzyce. Co więcej, niezawodna technologia Bluetooth 5.2 gwarantuje stabilne i bezproblemowe połączenie aż do 10 m! Dodatkowo 4 mikrofony umożliwią Ci na swobodne rozmowy przez telefon, a dedykowana aplikacja ułatwi sterowanie. Z Baseus już nic nie będzie Cię ograniczać! 2 tryby pracy Słuchawki Baseus mają 2 tryby pracy, abyś mógł dostosować je do swoich potrzeb. Pierwszy — tryb redukcji szumów — pozwoli Ci zatracić się w ulubionych piosenkach, ponieważ z łatwością redukuje odgłosy z zewnątrz. Chcesz jednak słyszeć, co dzieje się dookoła Ciebie? Wybierz Transparency mode, dzięki któremu już nie przegapisz ważnego komunikatu na lotnisku czy stacji kolejowej. Stworzone do rozmów Baseus MZ10 zostały wyposażone w 4 mikrofony, dzięki którym możesz swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Co więcej, minimalizują one odgłosy z zewnątrz, co sprawia, że Twój rozmówca zawsze usłyszy każde Twoje słowo. Połączenie bezprzewodowe Tym, co wyróżnia słuchawki Baseus, jest najnowsza technologia Bluetooth 5.2. Gwarantuje ona stabilne i bezprzewodowe połączenie aż do 10 metrów. Co więcej, zapewni doskonały i głęboki bas, a także czysty i delikatny wokal. Z Baseus na nowo zakochasz się w swoich ulubionych utworach! Gamingowe doświadczenia Jesteś zapalonym graczem? Szukasz odpowiedniego sprzętu dla siebie? Słuchawki Baseus będą idealnym wyborem! Wyposażone w technologię DCLL zapewniają ultraniskie opóźnienie wynoszące 0,06 s. Sprawia to, że synchronizacja audiowizualna jest na doskonałym poziomie! Załóż słuchawki i wygrywaj kolejne rozgrywki. Komfort użytkowania Słuchawki Baseus zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania. Automatycznie połączą się z wybranym urządzeniem od razu po wyjęciu z etui. Co więcej, gdy włożysz je do uszu, muzyka od razu zacznie płynąć. Baseus zapewni Ci niepowtarzalny komfort użytkowania! Łatwa obsługa Baseus zapewnia także łatwość obsługi. Słuchawki możesz dowolnie przełączać między 2 urządzenia, aby nigdy nie przegapić niczego ekscytującego! Co więcej, słuchawki zostały wyposażone w wielofunkcyjny panel kontroli, który umożliwia między innymi włączenie lub wyłączenie muzyki, przewijanie, odbieranie połączeń czy uruchomienie asystenta głosowego. Od dzisiaj możesz sterować swoim urządzeniem za pomocą kilku kliknięć! Jeszcze więcej możliwości Dedykowana aplikacja Baseus App daje Ci jeszcze więcej możliwości. Za jej pomocą możesz między innymi zlokalizować swoje słuchawki, zobaczyć faktyczny stan baterii, przełączyć tryby pracy czy zmienić ustawienia przycisków. Zainstaluj ją na swoim telefonie i zyskaj więcej opcji! Długi czas pracy Komputronik.plZłóż skargę | 150 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie MZ10 BiałyZestaw słuchawkowy Bluetooth Baseus Bowie MZ10 to wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wieloma wygod... więcejnymi i nowoczesnymi funkcjami. Electro.plZłóż skargę | 180 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie MZ10 BiałyZestaw słuchawkowy Bluetooth Baseus Bowie MZ10 to wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wieloma wygod... więcejnymi i nowoczesnymi funkcjami.... Avans.plZłóż skargę | 180 zł |
Baseus Bowie MZ10 Dokanałowe Bluetooth 5.2 BiałyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plZłóż skargę | 120 zł |
Baseus Bowie MZ10 Dokanałowe Bluetooth 5.2 BiałyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 120 zł |
Baseus Bowie MZ10 True Wireless Earphones Black - darmowy odbiór w 22 mias | 179 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!