Słuchawki
BASEUS Bowie MA20
Zdjęcia 8 | od 140 do 189 zł Przeznaczenie: sportowe; Konstrukcja: dokanałowe; Łączność: bezprzewodowe; Wersja Bluetooth: Bluetooth v 5.3; Zasięg (m): 10; Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 20000; Redukcja szumów: ANC; Tryb transparentny; Czas pracy (muzyka) (h): 8; Złącze ładujące: USB C; Wodoodporność: IPX6; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe Baseus Bowie MA20 True Wireless Earphones Cluster czarny SL-BT-Słuchawki TWS Baseus Bowie MA20, ANC (czarne) Zatrać się w muzyce bez uciążliwego szumu z Baseus Bowie MA20. Słucha... więcejwki wykorzystują duże przetworniki, które dostarczają bogaty w detale dźwięk. Z kolei funkcja ANC wycisza hałas otoczenia do -48 dB, pozwalając skupić się na tym, co ważne. Ponadto pracują przez nawet 38 h wraz z etui ładującym i obsługują bezprzewodowe ładowanie. Posiadają też 4 mikrofony, które filtrują hałas z zewnątrz, dzięki czemu masz pewność, że Twój rozmówca Cię usłyszy. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać! Wysoka jakość dźwięku i redukcja szumów Słuchaj ulubionych utworów w wysokiej jakości i pożegnaj zbędny hałas. Baseus Bowie MA20 zostały wyposażone w podwójne, tytanowe membrany i duże przetworniki, co przekłada się na przyjemne dla uszu tony średnie i wysokie oraz głęboki bas. Z kolei funkcja redukcji szumów ANC wycisza dźwięk z zewnątrz do -48 dB, dla jeszcze lepszych efektów. Długi czas pracy, wygodne ładowanie Korzystaj z Baseus Bowie MA20 do 8 h na jednym naładowaniu. Ponadto etui ładujące zapewnia łącznie nawet 38 h odtwarzania. Możesz zatem słuchać ulubionego podcastu w drodze do pracy, treningu itp. Co więcej, pełne ładowanie słuchawek trwa około 1.5 h. W zestawie znajdziesz kabel USB-A do USB-C, za pomocą którego odnowisz ich energię. Dodatkowo model obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Bluetooth 5.3 Słuchawki łączą się z kompatybilnym urządzeniem poprzez Bluetooth 5.3, co przekłada się na szybkie i stabilne połączenie bez zakłóceń oraz niższe zużycie energii. Co więcej, opóźnienie na poziomie zaledwie 0,038 s przekłada się na lepszą synchronizację dźwięku i obrazu. Możesz zatem swobodnie grać w dynamiczne gry i oglądać ulubione seriale. To nie wszystko! Istnieje możliwość sparowanie słuchawek z 2 urządzeniami jednocześnie i wygodnie przełączanie się między nimi. Ergonomiczne i wodoodporne Słuchawki są lekkie i wygodne, dzięki czemu nie będą powodować uczucia zmęczenia podczas dłuższego użytkowania. Co więcej, opakowanie zawiera zaczepy na uszy, które dodatkowo zapewniają wygodę i zapobiegają wypadaniu słuchawek. Ponadto są wodoodporne (IPX6), więc możesz je z powodzeniem zabrać na siłownię, jogging, jogę itp. bez obaw o zachlapanie. Więcej możliwości z aplikacją Pobierz aplikację Baseus i zyskaj dostęp do dodatkowych funkcji. Z jej poziomu sprawdzisz poziom akumulatora, co pozwoli odnowić energię słuchawek na czas. Co więcej, możesz wybierać spośród 12 ustawień equalizera oraz 10 poziomów redukcji szumów. Dzięki temu z łatwością dostosujesz działanie Baseus Bowie MA20 do własnych potrzeb. Komputronik.plZłóż skargę | 141 zł |
Baseus Bowie MA20 ANC Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plZłóż skargę | 140 zł |
Słuchawki Baseus Bowie MA20 (A00054600113-00) | 189 zł |
Sluchawki bezprzewodowe dokanalowe Baseus Bowie MA20 ANCTyp słuchawek: dokanałowe Typ podłączenia: bezprzewodowe Przeznaczenie: do telefonów, uniwersalne Wersja Bluetooth:... więcej5.3 Kodek Bluetooth: SBC Profil Bluetooth... EmpikZłóż skargę | 160 zł |
Baseus Bowie MA20 ANC Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 140 zł |
Baseus Bowie MA20 Cluster Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 189 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!