Słuchawki
BASEUS Bowie H1 Pro
Wideo 2Zdjęcia 15 | od 339 do 459 zł Konstrukcja: nauszne, zamknięte; pełnowymiarowe Over-Ear; obrotowe muszle; Łączność: bezprzewodowe; Wersja Bluetooth: Bluetooth v 5.3; Zasięg (m): 10; Hi-Res; Opóźnienie dźwięku (ms): 60; Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 40000; Średnica przetwornika (mm): 40; Regulacja głośności; Redukcja szumów: ANC dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne Baseus Bowie H1 Pro Cluster czarny SL-BT-BSUS-0039Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie H1 PRO (czarne) Zanurz się w świecie najwyższej jakości dźwięku. Słuchawki bez... więcejprzewodowe Baseus Bowie H1 PRO obsługują ulepszoną redukcję szumów do -48 dB, a dzięki podwójnym przetwornikom (40 mm i 10 mm) gwarantują czyste, nasycone szczegółami brzmienie. Wyróżnia je także certyfikat Hi-Res Audio oraz czas pracy sięgający 80 godzin. Ich dodatkowym atutem jest ergonomiczna konstrukcja i niskie opóźnienie na poziomie zaledwie około 0,06 s. Odetnij się od hałasu Głośne rozmowy, ruch uliczny czy irytująca muzyka w centrum handlowym – z Baseus Bowie H1 PRO możesz odciąć się od hałasu i skupić się tylko na swoich ulubionych utworach lub podcastach. Słuchawki oferują aktywną oraz pasywną redukcję szumów, dzięki czemu skutecznie wygłuszają dźwięki z otoczenia do nawet -48 dB. Dźwięk, który Cię zachwyci Twoje ulubione piosenki nigdy nie brzmiały lepiej. Słuchawki zostały wyposażone w zaawansowany system z podwójnymi przetwornikami – oferują 10-milimetrowe przetworniki wysokotonowe oraz 40-milimetrowe przetworniki z pełnym zakresem częstotliwości. Obsługują też niezawodną technologię transmisji audio oraz kodek LHDC, który wspiera format 24 bit / 96 kHz 900 kbps. Wszystko to pozwala cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem przestrzennym. Poczuj się jak na koncercie we własnym pokoju lub doświadcz niezapomnianych emocji podczas oglądania filmów czy grania w gry! Niezawodne połączenie bezprzewodowe Zapomnij o problemach z połączeniem. Słuchawki obsługują łącze Bluetooth 5.3, które zapewnia niezawodną, szybką transmisję, lepszą jakość dźwięku i większą odporność na zakłócenia. Co więcej, dzięki technologii DCLL (Dual Channel Low-Latency) model Bowie H1 PRO gwarantuje wyjątkowo niskie opóźnienie na poziomie około 0,006 s. To oznacza, że z powodzeniem wykorzystasz je również podczas dynamicznych rozgrywek – teraz od razu usłyszysz nadchodzących przeciwników, uprzedzisz ich ruchy i pokażesz im, kto tu rządzi! Ciesz się wyjątkowym komfortem Często słuchasz muzyki? A może poświęcasz długie godziny na oglądanie seriali lub granie w gry? Zadbaj o swój komfort! Słuchawki Baseus Bowie H1 PRO cechują się ergonomiczną konstrukcją, dzięki czemu są niesamowicie wygodne. Ich nauszniki zostały wykonane z przyjemnej w dotyku skóry proteinowej i są bardzo miękkie – doskonale przylegają do uszu, a jednocześnie ich nie naciskają. Nie musisz więc obawiać się bólu czy zmęczenia! Słuchawki mają też regulowany pałąk – bez trudu dostosujesz je do swoich potrzeb. Nawet 80 godzin muzyki Bez obaw słuchaj swoich ulubionych piosenek w domu, w pracy i podczas podróży – słuchawki nie rozładują się zbyt szybko! Baseus Bowie H1 PRO zostały wyposażone w wydajny akumulator o pojemności 400 mAh. Dzięki temu mogą odtwarzać muzykę przez około 60 godzin przy włączonej redukcji szumów Komputronik.plZłóż skargę | 339 zł |
Słuchawki Baseus Bowie H1 Pro Cluster czarne (A00050601113-00) | 339 zł |
Baseus Bowie H1 PRO Nauszne Bluetooth 5.3 BiałyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 459 zł |
Baseus Bowie H1 Pro Cluster Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 339 zł |
Nauszne Baseus Bowie H1 Pro Moon biały SL-BT-BSUS-0040Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.2 Baseus Bowie H1 PRO (biały) Zanurz się w świecie najwyższej jakości dźwięku.... więcejSłuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie H1 PRO obsługują ulepszoną redukcję szumów do -48 dB, a dzięki podwójnym przetwornikom (40 mm i 10 mm) gwarantują czyste, nasycone szczegółami brzmienie. Wyróżnia je także certyfikat Hi-Res Audio oraz czas pracy sięgający 80 godzin. Ich dodatkowym atutem jest ergonomiczna konstrukcja i niskie opóźnienie na poziomie zaledwie około 0,06 s. Odetnij się od hałasu Głośne rozmowy, ruch uliczny czy irytująca muzyka w centrum handlowym – z Baseus Bowie H1 PRO możesz odciąć się od hałasu i skupić się tylko na swoich ulubionych utworach lub podcastach. Słuchawki oferują aktywną oraz pasywną redukcję szumów, dzięki czemu skutecznie wygłuszają dźwięki z otoczenia do nawet -48 dB. Dźwięk, który Cię zachwyci Twoje ulubione piosenki nigdy nie brzmiały lepiej. Słuchawki zostały wyposażone w zaawansowany system z podwójnymi przetwornikami – oferują 10-milimetrowe przetworniki wysokotonowe oraz 40-milimetrowe przetworniki z pełnym zakresem częstotliwości. Obsługują też niezawodną technologię transmisji audio oraz kodek LHDC, który wspiera format 24 bit / 96 kHz 900 kbps. Wszystko to pozwala cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem przestrzennym. Poczuj się jak na koncercie we własnym pokoju lub doświadcz niezapomnianych emocji podczas oglądania filmów czy grania w gry! Niezawodne połączenie bezprzewodowe Zapomnij o problemach z połączeniem. Słuchawki obsługują łącze Bluetooth 5.3, które zapewnia niezawodną, szybką transmisję, lepszą jakość dźwięku i większą odporność na zakłócenia. Co więcej, dzięki technologii DCLL (Dual Channel Low-Latency) model Bowie H1 PRO gwarantuje wyjątkowo niskie opóźnienie na poziomie około 0,006 s. To oznacza, że z powodzeniem wykorzystasz je również podczas dynamicznych rozgrywek – teraz od razu usłyszysz nadchodzących przeciwników, uprzedzisz ich ruchy i pokażesz im, kto tu rządzi! Ciesz się wyjątkowym komfortem Często słuchasz muzyki? A może poświęcasz długie godziny na oglądanie seriali lub granie w gry? Zadbaj o swój komfort! Słuchawki Baseus Bowie H1 PRO cechują się ergonomiczną konstrukcją, dzięki czemu są niesamowicie wygodne. Ich nauszniki zostały wykonane z przyjemnej w dotyku skóry proteinowej i są bardzo miękkie – doskonale przylegają do uszu, a jednocześnie ich nie naciskają. Nie musisz więc obawiać się bólu czy zmęczenia! Słuchawki mają też regulowany pałąk – bez trudu dostosujesz je do swoich potrzeb. Nawet 80 godzin muzyki Bez obaw słuchaj swoich ulubionych piosenek w domu, w pracy i podczas podróży – słuchawki nie rozładują się zbyt szybko! Baseus Bowie H1 PRO zostały wyposażone w wydajny akumulator o pojemności 400 mAh. Dzięki temu mogą odtwarzać muzykę przez około 60 godzin przy włączonej Komputronik.plZłóż skargę | 339 zł |
Słuchawki Baseus Bowie H1 Pro Cluster białe (A00050601213-00) | 339 zł |
Baseus Bowie H1 PRO Nauszne Bluetooth 5.3 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 459 zł |
Baseus Bowie H1 Pro Moon White - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 339 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!