Ceny na AVM FRITZ!Powerline 540E Set
od 443 do 574 zł Liczba dołączonych transmiterów sieciowych (szt.): 2; Prędkość transmisji (Mb/s): 500; Zasięg (m): 300; LAN: 1 Gb/s, 2 szt.; Wi-Fi 4 (802.11n); 2.4 GHz; Tryb MESH; |
1 szt.2 szt. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVM Fritz Powerline 540E WLAN Set 500 Mbps/s wersja niemiecka 20002610 | 522 zł |
Adapter powerline AVM FRITZ! 540E WLAN Set (20002610) | 574 zł |
Adapter PLC FRITZ!Powerline 540E (+ Wi-Fi) | 443 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!