Transmiter sieciowy (PowerLine) AVM FRITZ!Powerline 540E Set
AVM FRITZ!Powerline 540E Set 1 szt.2 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AVM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AVM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AVM FRITZ!Powerline 540E Set
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVM Fritz Powerline 540E WLAN Set 500 Mbps/s wersja niemiecka 20002610 | 522 zł |
Adapter powerline AVM FRITZ! 540E WLAN Set (20002610) | 574 zł |
Adapter PLC FRITZ!Powerline 540E (+ Wi-Fi) | 443 zł |
Modyfikacje AVM FRITZ!Powerline 540E Set
Ceny na AVM FRITZ!Powerline 540E Set |
---|---|---|---|---|
AVM FRITZ!Powerline 540E | od 443 zł | 1 oferta | ||
AVM FRITZ!Powerline 540E Set | od 443 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →