Ceny na kolumny głośnikowe Audio Pro A38
Wideo 1Zdjęcia 5 | od 1 350 do 4 219 zł Rodzaj: podłogowe; Technologia: aktywne; Liczba kanałów: zestaw 2.0; Liczba głośników: 3; Liczba dróg: 2; Moc całkowita (W): 150; Całkowite pasmo przenoszenia (Hz): 32 – 25000; RCA; optyczne; Bluetooth; Obsługa aptX; Pilot; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio Pro A38 CzarnyAirPlay:tak;Ana OleOle.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Kolumny głośnikowe AUDIO PRO A38 Czarny (2 szt.) A28 CZARNEKolumny głośnikowe AUDIO PRO A38, to aktywne głośniki o szerokiej palecie możliwości i zastosowania. Głośniki A38 z... więcejostały wyposażone w technologię Multiroom Audio Pro, Multiroom AirPlay2, Multiroom Google Cast. Bezprzewodowe podłączenie przez Wi-Fi umożliwia korzystanie z Spotify Connect.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Audio Pro Audio Pro A38 White White A38-WHITETo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Ten wyjątkowy zestaw aktywnych głośników stereo zapewn... więceji Ci zadziwiające wrażenia muzyczne i dźwiękowe z telewizora, przewyższające jeden z soundbarów ze względu na większą scenę dźwiękową niż zapewnia para głośników stereo. A38 to nowa, ulepszona wersja A36. Oferuje airplay 2, Google Cast i Spotify Connect oraz jeszcze lepszy dźwięk niż jego poprzednik. W aplikacji możesz dostroić basy/wysokie tony głośników i dodać wirtualny efekt przestrzenny (wirtualny dźwięk przestrzenny dostępny tylko dla wejścia ARC). Zapewni to szerszą scenę dźwiękową podczas oglądania filmów. Funkcję można dostroić w 3 różnych krokach, aby jak najlepiej dopasować ją do własnych preferencji i pomieszczenia. Dzięki tym głośnikom możesz przejąć pełną kontrolę nad domową rozrywką. Podłącz telewizor za pomocą ARC, aby łatwo sterować za pomocą pilota telewizora. Przesyłaj muzykę od głównych dostawców strumieniowania przez Wi-Fi lub Bluetooth. Podłącz źródło cyfrowe przez wejście optyczne, a źródło analogowe do wejścia RCA. Dźwięk multiroom i wieloosobowe użytkowanie. Grupuj i graj. Graj razem. Albo nie. Ty wybierasz. Pilot Audio Pro wyfrezowany z solidnego bloku aluminium. W stanie wytrzymać zużycie, ciśnienie i uszkodzenia. Wszystkim steruje aplikacja AudioPro lub dołączony pilot. Użyj 5 ustawień wstępnych, aby uzyskać łatwy dostęp do zapisanych stacji radiowych lub list odtwarzania. Dzięki funkcji multiroom, A38 można podłączyć do innych głośników multiroom Audio Pro w Twojej sieci. Żadna inna marka nie oferuje takiej wszechstronnośc Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 369 zł |
Audio Pro A38 Biały 2szt.AirPlay:tak;Ana RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 999 zł |
Audio Pro A38 | 1 500 zł |
Audio Pro A38 Biały 2szt.AirPlay:tak;Ana OleOle.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Kolumny głośnikowe AUDIO PRO A38 Biały (2 szt.) A38 BIAŁEKolumny głośnikowe AUDIO PRO A38, to aktywne głośniki o szerokiej palecie możliwości i zastosowania. Głośniki A38 z... więcejostały wyposażone w technologię Multiroom Audio Pro, Multiroom AirPlay2, Multiroom Google Cast. Bezprzewodowe podłączenie przez Wi-Fi umożliwia korzystanie z Spotify Connect.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Audio Pro Audio Pro A38 Black Black A38-BLACKTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Ten wyjątkowy zestaw aktywnych głośników stereo zapewn... więceji Ci zadziwiające wrażenia muzyczne i dźwiękowe z telewizora, przewyższające jeden z soundbarów ze względu na większą scenę dźwiękową niż zapewnia para głośników stereo. A38 to nowa, ulepszona wersja A36. Oferuje airplay 2, Google Cast i Spotify Connect oraz jeszcze lepszy dźwięk niż jego poprzednik. W aplikacji możesz dostroić basy/wysokie tony głośników i dodać wirtualny efekt przestrzenny (wirtualny dźwięk przestrzenny dostępny tylko dla wejścia ARC). Zapewni to szerszą scenę dźwiękową podczas oglądania filmów. Funkcję można dostroić w 3 różnych krokach, aby jak najlepiej dopasować ją do własnych preferencji i pomieszczenia. Dzięki tym głośnikom możesz przejąć pełną kontrolę nad domową rozrywką. Podłącz telewizor za pomocą ARC, aby łatwo sterować za pomocą pilota telewizora. Przesyłaj muzykę od głównych dostawców strumieniowania przez Wi-Fi lub Bluetooth. Podłącz źródło cyfrowe przez wejście optyczne, a źródło analogowe do wejścia RCA. Dźwięk multiroom i wieloosobowe użytkowanie. Grupuj i graj. Graj razem. Albo nie. Ty wybierasz. Pilot Audio Pro wyfrezowany z solidnego bloku aluminium. W stanie wytrzymać zużycie, ciśnienie i uszkodzenia. Wszystkim steruje aplikacja AudioPro lub dołączony pilot. Użyj 5 ustawień wstępnych, aby uzyskać łatwy dostęp do zapisanych stacji radiowych lub list odtwarzania. Dzięki funkcji multiroom A38 można podłączyć do innych głośników multiroom Audio Pro w Twojej sieci. Żadna inna marka nie oferuje takiej wszechstronnośc Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 219 zł |
Audio Pro A38 CzarnyAirPlay:tak;Ana RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 999 zł |
Audio Pro A38 (czarny) | 1 500 zł |
Audio Pro A38 (biały) | 1 500 zł |
Audio Pro A38 (czarny) - OUTLET | 1 350 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!