Ceny na Asus GeForce RTX 4070 Dual OC 12GB
Wideo 1Zdjęcia 15 | od 2 649 do 2 932 zł Stosunkowo kompaktowa karta graficzna klasy pre-top oparta na progresywnej mikroarchitekturze graficznej NVIDIA Ada Lovelace, wprowadzona na rynek pod koniec 2022 roku. Na tle swoich kolegów z serii różni się kompaktowymi wymiarami: GPU jest ubrane w obudowę o długości 200 mm, która zajmuje tylko 2 gniazda płyty głównej, dzięki czemu bez problemu zmieści się w miniaturowej obudowie typu Cube Case lub podobnej. Dwugniazdowy system chłodzenia rurkami cieplnymi z wentylatorami Axial-tech z wydłużonymi łopatkami zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła z karty. Mocna aluminiowa płyta z tyłu modelu zapobiega wyginaniu się płytki drukowanej. W hierarchii NVIDII karta zajmuje pozycję pośrednią, znacznie przewyższając wydajnością młodsze GPU RTX 4050/4060, ale jednocześnie zauważalnie gorszą wydajn...ością od niezwykle mocnego i drogiego RTX 4080/4090, który NVIDIA pozycjonuje jako profesjonalne narzędzie. Jest to optymalny zamiennik trzy- lub czteroletnich kart graficznych ze średniej półki. Sercem Asus GeForce RTX 4070 Dual OC 12GB GDDR6X jest GPU AD 104. Karta wykonana jest w procesie technologicznym 5 nm i pracuje w zakresie częstotliwości do 2550 MHz. Wsparcie GPU zapewnia od razu 12 GB pamięci GDDR6X o częstotliwości pracy 21000 MHz i 192-bitowa magistrala wymiany danych. Istnieją zaawansowane ray tracing oraz rdzenie tensorowe trzeciej i czwartej generacji, które odpowiadają za sprzętowe ray tracing i inteligentne skalowanie DLSS. DLSS 3.0 wykorzystuje nowy typ danych (pole przepływu optycznego), co poprawia wydajność algorytmów rysowania i jakość materiału wyjściowego. Ta technologia jest dostępna tylko w najnowszych kartach graficznych NVIDIA, poprzednie generacje jej nie obsługują. Cóż, nowe rdzenie RT bardziej realistycznie radzą sobie z oświetleniem i cieniami w grach. Ogólna wydajność RTX 4070 wzrosła o 45% w porównaniu do swojego poprzednika RTX 3070, zbliżając się do RTX 3080. Ogólnie model jest w stanie utrzymać wygodną liczbę klatek na sekundę przy wysokich lub maksymalnych ustawieniach graficznych we wszystkich grach AAA ostatnich lat w rozdzielczości Full HD lub 2K. Wraz z dalszym wzrostem rozdzielczości gracz będzie musiał znacznie zmniejszyć ustawienia graficzne i aktywnie korzystać z DLSS. |
12 GB / 2505 MHz12 GB / 2550 MHz |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS GeForce RTX 4070 DUAL OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 2 649 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 2 829 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 DUAL OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0495 | 2 899 zł |
GeForce Asus RTX 4070 DUAL OC 12G GDDR6X | 2 699 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 2 829 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4070 Dual OC 12GB DLSS 3 | Bezpłatny tran | 2 829 zł |
Karta VGA Asus GeForce RTX 4070 DUAL-RTX4070-O12G 12GB GDDR6X 192bit HDMI+ | 2 770 zł |
Asus Dual Rtx 4070 Oc 12gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany 90YV0IZ2-M0NA00 | 2 932 zł |
GeForce Asus RTX 4070 DUAL OC 12G GDDR6X | 2 738 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4070 Dual OC 12GB DLSS 3 | Bezpłatny tran | 2 699 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC 12GB GDDR6X | 2 727 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC Edition, 12GB GDDR6X | 2 838 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!