Ceny na ekspres do kawy Arzum Okka OK007
Zdjęcia 4 | od 1 006 do 1 651 zł Rodzaj: tygielek elektryczny; Rodzaj kawy: mielona; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 10; Objętość pojemnika (l): 2.3; Pojemnik na mleko: podgrzewanie filiżanek / dzbanka; przyciski dotykowe; Moc (W): 1400; Wymiary (cm): 36x33x31; Waga (kg): 3.7; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Arzum Okka OKKA Grandio Duo turecki ekspres do kawy mokka pojemność 10 fil | 1 651 zł |
Ekspres przelewowy Arzum Okka OK007-C | 1 165 zł |
Arzum Okka Grandio Duo ekspres do kawy mokka czarny chrom pojemność filiża | 1 014 zł |
Ekspres przelewowy Arzum Okka OK007-B | 1 006 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!