Ceny na ArmyTek Dobermann Pro Magnet USB (F07501C)
Wideo 2Zdjęcia 15 | od 354 do 456 zł Jedna z niewielu latarek taktycznych, która może posłużyć jako dobry wybór, także podczas polowań pod wodą. Obudowa o szczelności IP68 jest przystosowana do zanurzenia w wodzie na głębokość do 25 metrów na maksymalnie 5 godzin. Żarówka LED Cree XHP35 HI działa w ciepłym zakresie temperatur i zapewnia delikatny blask. Zwiększona jasność (do 1500 lm) pozwala wiązce prześwitywać na odległość do 368 m. Wiązka światła jest wąska, plamka wynosi 10 m na każde 100 m odległości. Ręczna latarka taktyczna ArmyTek Dobermann Pro Magnet USB ma całkowicie metalową konstrukcję wykonaną z wytrzymałego aluminium lotniczego. Korpus oświetlacza otrzymał antyrefleksyjną powłokę tytanową. Zamiast klasycznej ramki, głowica lampy została wyposażona w efektowną krawędź, która skutecznie i bezpiecznie zmiażdży szkl...ane powierzchnie. Przycisk ma kombinowaną konstrukcję. Znajduje się w nim elektroniczny włącznik pozwalający na cichą regulację podświetlenia. Wypukła część przycisku została zaprojektowana tak, aby wygodnie włączać światło dłonią. Do latarki można osobno dokupić zarówno uchwyt pod lufę, jak i przycisk zdalnego włącznika. Do autonomicznego zasilania zastosowano wymienny akumulator 18650. Można zastosować akumulator o wysokim prądzie ładowania, do 10 A. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Armytek Nowa latarka taktyczna LED Dobermann Pro zimna biel 1500 lm F07501 | 453 zł |
Latarka Armytek Latarka taktyczna Armytek Dobermann PRO MAGNET USB | 450 zł |
Latarka Taktyczna Armytek Dobermann Pro Magnet USB White 1400 lumenów | 450 zł |
Armytek Latarka Taktyczna Dobermann Pro Magnet USB Barwa Zimna | 418 zł |
Armytek - Latarka taktyczna Dobermann Pro - Biała Magnet USB - 1500 lumenó | 444 zł |
LATARKA DOBERMANN PRO MAGNET USB WH | 451 zł |
Latarka Armytek Dobermann Pro Magnet USB Biały 1500 lm RATY 0 | PayPo | GR | 354 zł |
Latarka taktyczna Armytek Dobermann PRO MAGNET USB | 456 zł |
Latarka Armytek Dobermann Pro Magnet USB Olive Ciepły 1400 lm RATY 0 | Pay | 389 zł |
Latarka Armytek Dobermann Pro Magnet USB Sand Ciepły 1400 lm RATY 0 | PayP | 389 zł |
Latarka Armytek Dobermann Pro Magnet USB Ciepły 1400 lm RATY 0 | PayPo | G | 354 zł |
Latarka taktyczna Armytek Dobermann PRO MAGNET USB | 428 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!