Tablet
Apple iPad Pro 11 2022 128 GB / 5G
Wideo 11Zdjęcia 10 | od 4 999 do 6 199 zł OS: iPadOS; wyświetlacz ("): 11; rozdzielczość (px): 2388x1668; częstotliwość odświeżania (Hz): 120; Pamięć wbudowana (GB): 128; AnTuTu Benchmark: 1257986; Geekbench: 8491; Rodzaj karty SIM: nano+e-SIM; 3G; LTE; 5G; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax); Bluetooth: v 5.3; Moduł GPS; GLONASS; Aparat główny: Liczba obiektywów: 2 moduły dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPad Pro 11.0" (2022) 128GB 5G - Space Grey11 FHD+ (2388x1668) wy?wietlacz Liquid Retina IPS z technologi? ProMotion, 5G, Apple M2 Octa-core, 8GB RAM, 128GB F... więcejlash, system podwójnej kamery: szerokok?tny obiektyw o rozdzielczo?ci 12Mpix f/1.8 + ultrawide o rozdzielczo?ci 10Mpix f/2.4 (ty?), ultrawide o rozdzielczo?ci 12Mpix f/2.4 (przód), g?o?niki stereo, Wi-Fi 6E, BT 5.3, iPadOS16., obs?uga Apple Pencil (drugiej generacji), wbudowana bateria litowo-polimero Proshop.plZłóż skargę | 6 199 zł |
Apple iPad Pro 11” M2 Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość TB-IOS-APL-0Zdumiewająca wydajność i niesamowicie zaawansowany wyświetlacz Czip M2. To układ scalony Apple nowej generacji. Wyp... więcejosażony w 8‑rdzeniowe, nawet o 15 procent wydajniejsze CPU oraz 10‑rdzeniowe GPU zapewniające nawet o 35 procent szybszą grafikę1. System Neural Engine przyspieszył o 40 procent, a wraz z nim realizacja zadań wymagających uczenia maszynowego. Do tego przepustowość pamięci wzrosła aż o 50 procent. Wszystko to razem sprawia, że iPad Pro z czipem M2 jest oszałamiająco wydajny i funkcjonalny. Kompletne studio filmowe Wysoce wydajny silnik multimedialny w czipie M2 przyspiesza kodowanie i dekodowanie formatu ProRes – konwersja projektów wideo do tego formatu trwa nawet 3x krócej. Dzięki sygnałowemu procesorowi obrazów w czipie M2 i zaawansowanym aparatom iPada Pro możesz teraz nagrywać wideo ProRes. Wyświetlacz Liquid Retina XDR Ekstremalny zakres dynamiczny w iPadzie Pro 12,9 cala. Wyświetlacz Liquid Retina XDR imponuje bogactwem realistycznych detali. Dzięki współczynnikowi kontrastu 1 000 000:1 przeglądanie i edytowanie zdjęć oraz wideo HDR, tak jak oglądanie ulubionych filmów czy seriali, staje się wyjątkową przyjemnością. Strefy miejscowego przyciemniania Ponad 10 000 diod mini-LED tworzy ponad 2500 stref miejscowego przyciemniania. W zależności od wyświetlanych treści jasność każdej ze stref może być precyzyjnie dostosowywana, aż osiągnie zdumiewający współczynnik kontrastu 1 000 000:1. Wyświetlacz Liquid Retina Zachwyty na wynos. Wyświetlacz Liquid Retina w 11‑calowym iPadzie Pro jest nie tylko piękny i poręczny, ale też wyposażony w szereg zaawansowanych technologii4, takich jak ProMotion, True Tone, szeroka gama kolorów (P3) i ultraniski współczynnik odbicia światła. W efekcie wszystko wygląda na nim zachwycająco, a każda czynność jest doskonale płynna. Przesuń granice możliwości Potężne narzędzia do pracy. iPad z nowym systemem iPadOS 16 staje się jeszcze sprawniejszy i daje więcej możliwości niż kiedykolwiek. Nowe apki klasy desktopowej zwiększają Twoją wydajność. Funkcja Stage Manager pozwala zmniejszać i powiększać aplikacje lub nakładać jedną na drugą, umożliwiając wielozadaniową pracę. Fotografia, wideo i komunikacja na wyższym poziomie Przedni aparat. iPad Pro ma aparat ultraszerokokąt Komputronik.plZłóż skargę | 5 149 zł |
Tablet APPLE iPad Pro 11" 4 gen. 128GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarośćOto najdoskonalszy iPad. Wydajność czipa M1 przebija wszystko, co było wcześniej, wyświetlacz XDR olśniewa jakością... więcejobrazu, a interfejs bezprzewodowy 5G śmiga z zawrotną prędkością. Zapnij pasy. Electro.plZłóż skargę | 5 149 zł |
Tablet APPLE iPad Pro 11" 4 gen. 128GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarośćOto najdoskonalszy iPad. Wydajność czipa M1 przebija wszystko, co było wcześniej, wyświetlacz XDR olśniewa jakością... więcejobrazu, a interfejs bezprzewodowy 5G śmiga z zawrotną prędkością. Zapnij pasy.... Avans.plZłóż skargę | 5 149 zł |
Apple iPad Pro 2022 11" 128GB Wi-Fi Cellular 5G Gwiezdna SzarośćKamera przednia :tak;Aparat tylny:tak;Bluet OleOle.plZłóż skargę | 5 149 zł |
Tablet APPLE iPad Pro 11 cali Wi-Fi + Cellular 128 GB Gwiezdna Szarość 11"Tablet APPLE iPad Pro 11 cali Wi-Fi + Cellular 128 GB Gwiezdna Szarość 11" ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 5 944 zł |
Tablet APPLE iPad Pro 11" 4 gen. 128GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość MNYC3FD/AOto najdoskonalszy iPad. Wydajność czipa M1 przebija wszystko, co było wcześniej, wyświetlacz XDR olśniewa jakością... więcejobrazu, a interfejs bezprzewodowy 5G śmiga z zawrotną prędkością. Zapnij pasy.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 5 149 zł |
iPad Pro Apple MNYC3FD/A 11' Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna SzarośćApple Ipad Pro 11' iPad Pro. Turbodopalany czipem Zdumiewająca wydajność. Niesamowicie zaawansowane wyświetlacze. S... więcejuperszybka łączność bezprzewodowa. Nowe mo... EmpikZłóż skargę | 5 807 zł |
Apple iPad Pro 2022 11" 128GB Wi-Fi Cellular 5G Gwiezdna SzarośćAparat przedni:tak;Apa RTV Euro AGDZłóż skargę | 5 149 zł |
iPad Pro 11 cali Wi-Fi + Cellular 128 GB Srebrny | 5 723 zł |
Apple iPad Pro 11'' 128GB Wi-Fi + Cellular (srebrny) - nowy model | 5 399 zł |
Tablet Apple iPad Pro 11 (2022) Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver (MNYD3FD/A | 5 298 zł |
IPad Pro 11 cali Wi-Fi + Cellular 128 GB Srebrny | 5 232 zł |
iPad Pro Apple MNYC3FD/A 11" Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna SzarośćiPad Pro Apple MNYC3FD/A 11" Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna Szarość Czip M2. Wydajność nowej generacji Czip M2. To... więcejukład scalony Apple nowej generacji. Wyposażony w 8‑rdzeniowe, nawet o 15 procent wydajniejsze CPU oraz 10‑rdzeniowe GPU zapewniające nawet o 35 procent szybszą grafikę**. System Neural Engine przyspieszył o 40 procent, a wraz z nim realizacja zadań wymagających uczenia maszynowego. Do tego przepustowość pamięci wzrosła aż o 50 procent. Wszystko to razem sprawia, że iPad Pro Apple MNYC3FD/A 11" Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna Szarość z czipem M2 jest oszałamiająco wydajny i funkcjonalny. Możesz teraz jeszcze szybciej tworzyć fotorealistyczn Vobis.plZłóż skargę | 5 025 zł |
Apple Ipad Pro Wifi+cellular 128gb 11´´ Posrebrzany MNYD3TY/AIPad Pro WiFi+komórkowy 128 GB 11´´.Tak, to robi. A potem trochę:IPad jest tak wszechstronny, że sprosta każdemu za... więcejdaniu. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad projektem, wyrażasz swoją kreatywność, czy grasz we wciągającą grę, iPad to zabawny i skuteczny sposób na wykonanie tego zadania. Oto tylko kilka z niezliczonych rzeczy, które możesz zrobić z iPadem.Uruchami tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 5 648 zł |
Tablet APPLE iPad Pro 11" 4 gen. 128GB 5G Wi-Fi SrebrnyOto najdoskonalszy iPad. Wydajność czipa M1 przebija wszystko, co było wcześniej, wyświetlacz XDR olśniewa jakością... więcejobrazu, a interfejs bezprzewodowy 5G śmiga z zawrotną prędkością. Zapnij pasy. Electro.plZłóż skargę | 4 999 zł |
Tablet APPLE iPad Pro 11" 4 gen. 128GB 5G Wi-Fi SrebrnyOto najdoskonalszy iPad. Wydajność czipa M1 przebija wszystko, co było wcześniej, wyświetlacz XDR olśniewa jakością... więcejobrazu, a interfejs bezprzewodowy 5G śmiga z zawrotną prędkością. Zapnij pasy.... Avans.plZłóż skargę | 4 999 zł |
Tablet APPLE iPad Pro 11" 4 gen. 128GB 5G Wi-Fi Srebrny MNYD3FD/AOto najdoskonalszy iPad. Wydajność czipa M1 przebija wszystko, co było wcześniej, wyświetlacz XDR olśniewa jakością... więcejobrazu, a interfejs bezprzewodowy 5G śmiga z zawrotną prędkością. Zapnij pasy.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 999 zł |
Apple iPad Pro 11'' 128GB Wi-Fi + Cellular (4. gen.) (gwiezdna szarość) | 5 399 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! apple iPad Pro 11 cali Wi-Fi + Cellular 128 GB Srebr | 5 756 zł |
pokaż 8 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!