Ceny na Acoustic Energy AE1 Active
Wideo 6Zdjęcia 4 | od 5 590 do 6 690 zł Rodzaj: półkowe; Technologia: aktywne; Liczba kanałów: zestaw 2.0; Liczba głośników: 2; Liczba dróg: 2; Moc całkowita (W): 200; Całkowite pasmo przenoszenia (Hz): 40 – 25000; XLR/Jack: Jack (6.35 mm) i XLR; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acoustic Energy AE1 Active - Aktywne kolumny podstawkowe Piano Walnut ✦ SA | 6 690 zł |
Acoustic Energy AE1 - Głośniki podstawkowe aktywne Kolor: Orzech | 6 690 zł |
Acoustic Energy AE1 Active - Aktywne kolumny podstawkowe Piano White ✦ SAL | 5 590 zł |
Acoustic Energy AE1 - Głośniki podstawkowe aktywne Kolor: Biały | 5 590 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!