Myszka
A4Tech Bloody V8M
Wideo 18Zdjęcia 6 | od 60 do 149 zł Mysz do gier z słynnej serii Bloody od znanego chińskiego marki A4 Tech. Ten model jest pozycjonowany przez producenta jako mysz do strzelanek z perspektywy pierwszej osoby, jednak świetnie nadaje się nie tylko do gier i e-sportu, ale i do innych zadań. Nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie oprogramowania, sprzętu i wyposażenia odkrywają dla rozgrywki duże możliwości. Wysoka dokładność kursora osiągnięty poprzez wykorzystanie optycznego sensora o rozdzielczości 3200 dpi, co zapewnia odpowiednią czułość. Mysz A4 Tech Bloody V8M ma dwuczęściowy korpus, który waży 155 r. Dzięki nowemu kształtowi i lekkiej wadze, ręka się nie męczy nawet po kilku godzinach ciągłego użytkowania. Przedstawiony model jest podłączany za pomocą interfejsu USB. Kosztować wyróżnić technologię Holeless, któ...ra zapewnia wysoką ostrość kursora — wyraźniej kursorów innych modeli 54 razy, zgodnie z zapowiedziami producenta. Ponadto, technologia ta filtruje nadmiar światła, a także chroni urządzenie przed dostaniem się do środka kurzu i wilgoci. Istnieją trzy różne tryby strzelania, do indywidualnego podejścia do każdej sytuacji. Mysz ma rodzinę za pomocą przycisków, które można dostosować do siebie. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A4tech Bloody V8 mysz gamingowa V8M | 105 zł |
A4Tech Bloody V8m MY-K-A4T-274 | 80 zł |
A4tech Bloody V8M Czarno-czerwony | 60 zł |
Mysz A4-TECH Bloody Gamming V8m | 78 zł |
A4tech Bloody V8M Czarno-czerwony | 60 zł |
Mysz A4Tech Bloody V8 (V8M) Czarna | 127 zł |
Mysz komputerowa A4 TECH Bloody V8m A4TMYS43935 (optyczna; 3200 DPI; kolor | 116 zł |
Mysz komputerowa A4Tech Bloody V8m USB | 88 zł |
Mysz A4Tech Bloody V8 (V8MA) Czarna | 149 zł |
Mysz przewodowa A4Tech Bloody V8m V-Track Gaming USB ślizgacze czarna | 67 zł |
A4Tech Myš Bloody V8M, 3200DPI, optická, 7tl., drátová USB, černá, herní, | 112 zł |
A4Tech Myš Bloody V8A, 3200DPI, optická, 7tl., drátová USB, černá, herní, | 122 zł |
Mysz komputerowa A4 TECH Bloody V8m A4TMYS43935 (optyczna; 3200 DPI; kolor | 90 zł |
Mysz przewodowa, A4Tech Bloody V8A, czarna, optyczna, 3200DPI | 126 zł |
Mysz komputerowa A4 TECH Bloody V8m A4TMYS43935 (optyczna; 3200 DPI; kolor | 79 zł |
Mysz przewodowa A4Tech Bloody V8m V-Track Gaming USB ślizgacze czarna | 75 zł |
A4Tech Bloody V8m USB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 80 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!