Dyktafon Zoom H3-VR
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Zoom H3-VR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zoom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zoom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zoom H3-VR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zoom H3-VR (w magazynie!) | 989 zł |
Zoom Zoom H3-VR Czarny Black 10005218 | 1 029 zł |
Zoom H3-VR Virtual Reality Rejestrator Audio 10005218 | 1 022 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →