Nóż turystyczny Zero Tolerance 0462
Wideo 20Zdjęcia 4 |
Zero Tolerance 0462 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zero Tolerance 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zero Tolerance.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zero Tolerance 0462
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zero Tolerance Unisex Adult 0462 nóż składany SINKEVICH KVT SW CF Red Dług | 1 619 zł |
Nóż składany Zero Tolerance ZT 0462 | 1 619 zł |
Nóż składany Zero Tolerance ZT 0462 | 1 619 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →