Nóż turystyczny Zero Tolerance 0450
Wideo 19Zdjęcia 7 |
Zero Tolerance 0450 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zero Tolerance 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zero Tolerance.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zero Tolerance 0450
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zero Tolerance 450 Nóż Składany Inne Stalowy/Brązowy 826 cm 0450 | 1 210 zł |
Zero Tolerance Nóż składany ZT Sinkevich 0450 | 1 219 zł |
Nóż ZERO TOLERANCE KVT SINKEVICH RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT D | 1 309 zł |
Nóż składany Zero Tolerance ZT Sinkevich 0450 | 1 219 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →