Robot kuchenny Zelmer ZFP9000B czarny
Zdjęcia 21 |
Zelmer ZFP9000B czarny 2022 rokfrytki biały czarny |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zelmer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zelmer.
Kup Zelmer ZFP9000B czarny
Wszystkie ceny 7 →Zelmer ZFP9000B Wielofunkcyjny Robot Kuchenny Pojemność Misy3 L 4 Tarcze T | 699 zł |
Robot kuchenny ZELMER ZFP9000B 2000W | 700 zł |
Robot kompaktowy wielofunkcyjny Zelmer ZFP 9000B ZFP9000B | 799 zł |
Robot kuchenny ZELMER ZFP9000B 2000W | 700 zł |
Zelmer ZFP9000B 2000W Blender kielichowy | 699 zł |
Robot kuchenny Zelmer ZFP 9000B | 699 zł |
Zelmer ZFP9000B 2000W Blender kielichowy | 699 zł |
Blender i robot kuchenny
Maszyna kuchenna polskiej marki Zelmer to prawdziwy multitalent, który może zastąpić kilka urządzeń jednocześnie. A wszystko dlatego, że producent wyjątkowo hojnie obdarował opakowanie i dodał do niego wiele przydatnych akcesoriów: w sumie dwa główne pojemniki i 7 różnych dysz. Po pierwsze, model pełni rolę blendera stacjonarnego i pomoże szybko przygotować smoothie, koktajl, zupę puree czy sos do dania głównego. Jednocześnie szklana miska, zaprojektowana na 1,75 litra, wytrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie temperatury, to znaczy można w niej posiekać gorące warzywa na puree zupy lub kruszyć lód. Dla wygodniejszego użytkowania miskę skompletowano z uchwytem, podziałką pomiarową oraz pokrywką z wyjmowaną częścią, która umożliwia dodawanie składników bez przerywania procesu miksowania.
Po drugie, w zestawie znajduje się robot kuchenny, który jest dużą oszczędnością czasu podczas przygotowywania posiłków dla dużej rodziny. Wyposażona jest w pojemną 3-litrową misę i jest w stanie przetworzyć dużą ilość produktów. Być może ograniczać może tylko zalecany czas pracy urządzenia: według producenta robot kuchenny w trybie mielenia może pracować maksymalnie 1,5 minuty, po czym potrzebuje 30 minut odpoczynku. W każdym razie maszyna kuchenna szybko radzi sobie z zadaniami i nawet w 1,5 minuty wykona dużą liczbę półfabrykatów.
Robot kuchenny ma 7 przystawek: ostry nóż ze stali nierdzewnej do siekania, plastikowy hak do wyrabiania ciasta, podwójną trzepaczkę do ubijania i 4 różne tarcze, w tym do tarcia, krojenia i gotowania frytek. Dodatkowo w zestawie znajduje się kilka innych przydatnych akcesoriów: szpatułka oraz popychacz 3w1, który składa się z trzech części do składników o różnych średnicach.
Ustawienia ręczne i automatyczne
Centrala Zelmer ZFP9000B swoją konstrukcją przypomina technologię retro, ale jednocześnie jest prosta i intuicyjna. Za przełączanie prędkości odpowiada bezstopniowy suwak, a za pomocą pokrętła można wybrać tryb pulsacyjny lub jeden z programów automatycznych: kruszenie lodu, smoothie, wyrabianie ciasta, mielenie i miksowanie.
Modyfikacje Zelmer ZFP9000B
Ceny na Zelmer ZFP9000B |
---|---|---|---|---|
Zelmer ZFP9000E biały | od 670 zł | 5 oferty | ||
Zelmer ZFP9000B czarny | od 699 zł | 7 oferty |