Torba rowerowa Zefal Z Adventure F10 10 l (643187017302)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Zefal Z Adventure F10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zefal Z Adventure F10 10 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zefal Z Adventure F10 7000 Torba Rowerowa na Kierownicę Czarny/Czerwony 10 | 146 zł |
Zefal Z Adventure F10 Handlebar Bag 643187017302 | 152 zł |
Zefal Bikepacking Torba Na Kierownicę Z Adventure F10 (ZF-7000) | 220 zł |
Zefal Torba na kierownicę, bikepacking, Adventue f10 ZF-7000 czerwony 10L | 220 zł |
Torba rowerowa na kierownicę ZEFAL Z Adventure F10 | 261 zł |
Zefal Z Adventure F10 Saddle Bag 10l Czarny,Różowy | 129 zł |
Torba tylna na kierownicę Zefal Z ADVENTURE F10 | 214 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →