Велосумка Zefal Z Adventure R17 17 л (7002)
Відео 1Фото 9 |
Zefal Z Adventure R17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zefal Z Adventure R17 17 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zefal Z Adventure R17 Saddlebag 7002 | 261 zł |
ZEFAL torba rowerowa podsiodłowa adventure r17 czarny ZF-7002 | 289 zł |
Zefal Z Adventure R Saddle Bag 17l Czarny | 210 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →