Zeblaze Vibe 7 Pro
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Stosunkowo niedrogi smartwatch marki Zeblaze to wydany w 2023 roku debiutant z okrągłą tarczą i dobrą żywotnością baterii. Dzięki temu dostarczonego tutaj akumulatora litowo-jonowego 400 mAh nie trzeba ładować przez 14 dni przy normalnym użytkowaniu (a także przez co najmniej tydzień podczas aktywnego użytkowania). Korpus modelu wykonany jest z metalu, a wysoki poziom wytrzymałości potwierdza zgodność z wojskową normą ochrony MIL-STD-810G: stwierdza się, że urządzenie przeszło 12 różnych testów weryfikacyjnych.
Smartwatch Zeblaze Vibe 7 Pro ma 1,43-calowy ekran z matrycą AMOLED i funkcją Always-on Display. Użytkownicy mogą spodziewać się w miarę wyraźnego (rozdzielczość 466x466 pikseli), bogatego (szczytowa jasność do 1000 nitów) i bogatego w kolory obrazu. Jednocześnie wyświetlacz jest chroniony przed uszkodzeniami za pomocą opatentowanego szkła Gorilla Glass. Modelka „umie” mierzyć puls i poziom nasycenia krwi tlenem, liczyć kroki i dystans, analizować sen oraz prowadzić kobiecy kalendarz. W razie potrzeby, dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi, możesz wykonywać połączenia Bluetooth bez wyjmowania telefonu z kieszeni. Koneserów sportu ucieszy obecność 150 trybów sportowych „na pokładzie”, trzeba jednak pamiętać, że nie ma tu modułu GPS.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zeblaze 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zeblaze.
Kup Zeblaze Vibe 7 Pro
Wszystkie ceny 11 →Zeblaze Smartwatch VIBE 7 Pro (Black) | 210 zł |
Zeblaze Smartwatch Zeblaze VIBE 7 Pro (Czarny) | 226 zł |
Smartwatch Zeblaze VIBE 7 Pro Czarny (VIBE 7 Pro Silver) | 187 zł |
Zeblaze Smartwatch Zeblaze VIBE 7 Pro (Czarny) | 199 zł |
Zeblaze VIBE 7 Pro Smartwatch 1.43 '' Wyświetlacz Ultra HD AMOLED, | 187 zł |