Mikser YOER Titano JB03S stal nierdzewna
Wideo 1Zdjęcia 18 |
YOER Titano JB03S |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog YOER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele YOER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup YOER Titano JB03S stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yoer Titano JB03S Blender Kielichowy 4w1 młynek do kawy i ziół mikser do p | 388 zł |
4w1 Blender Kielichowy MŁYNEK KUBEK Yoer 1600W XXL | 388 zł |
Blender kielichowy YOER Titano JB03S 1800 W | 428 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →