Maszynka do mielenia mięsa YOER Grindo MG01S srebrny
Zdjęcia 13 |
YOER Grindo MG01S |
|
Wielofunkcyjna elektryczna maszynka do mielenia mięsa marki YOER prezentuje się efektownie i solidnie: odlewany korpus i taca załadowcza wykonane są z metalu, a waga to aż 5 kg. Nie mniej imponująca jest jego wydajność: moc do 1900 W (przy szczytowych obciążeniach) wystarczy, aby noże zmieliły i posiekały nawet najtwardsze produkty, w tym mięso z tłuszczem, skórą i żyłami. Taka „bestia” jest w stanie przetworzyć do 3,5 kg mięsa w ciągu minuty.
Ponadto do wyboru są dwie prędkości, w zależności od rodzaju i właściwości składników, a także tryb odwrotny, w którym śruba obraca się w przeciwnym kierunku, uwalniając się w ten sposób od nawiniętych drutów i zakleszczonych kawałków lub kości. Jednak główną cechą YOER Grindo MG01S jest konfiguracja, ponieważ im więcej przystawek, tym większe możliwości ma urządzenie. Tak więc zestaw zawiera trzy tarcze ze stali nierdzewnej do mielenia mięsa mielonego o różnym stopniu mielenia, trzy bębny do krojenia i szatkowania, dysze do formowania kebbe i domowych kiełbasek, sokowirówkę do pomidorów, jagód i miękkich warzyw, a także dyszę do formowania ciasteczek figurowych i ciastka. W ten sposób za pomocą jednej maszynki do mięsa zmielisz mięso, ryby i warzywa, przygotujesz przetwory do różnych sałatek, ciast, dodatków, przekąsek, sosów i wielu innych dań. Dla wygodniejszego użytkowania producent dodał przegródki na przechowywanie dysz oraz na przewód.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog YOER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele YOER.
Kup YOER Grindo MG01S srebrny
Yoer Grindo MG01S Elektryczna maszynka do mielenia mięsa 6w1 Szatkownica w | 648 zł |
Maszynka do mięsa 1900W Yoer Metal +Modularna budowa 6w1 +akcesoria x26 | 758 zł |
Maszynka do mielenia YOER Grindo MG01S | 758 zł |
6w1 Maszynka do mięsa Yoer 1900W +Wyciskarka +26 elementów +szatkownica | 758 zł |