Ładowarka Yato YT-8302
Yato YT-8302 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8302
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cyfrowa ładowarka do baterii 12 V 12 A YT-8302 | 307 zł |
Yato Prostownik elektroniczny 12V 12A 6-200Ah (YT-8302) | 259 zł |
YATO PROSTOWNIK ELEKTRONICZNY 12V 12A 6-200Ah MOKRY /8302 | 201 zł |
Prostownik elektroniczny 12v 12a 6-200ah Yato YT-8302 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 197 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →