Lutownica Yato YT-8272
Yato YT-8272 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8272
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lutownica YATO YT-8272 | 35 zł |
YATO Yato Lutownica oporowa 60w 8272 | 34 zł |
Lutownica YATO YT-8272 | 35 zł |
Lutownica oporowa YATO YT-8272 | 36 zł |
Modyfikacje Yato YT-8272
Ceny na Yato YT-8272 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-8271 | od 25 zł | 7 oferty | ||
Yato YT-8272 | od 34 zł | 5 oferty | ||
Yato YT-8273 | od 34 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →