Młot udarowy Yato YT-82002
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Yato YT-82002 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82002
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młot wyburzeniowy YATO YT-82002 | 897 zł |
MŁOT WYBURZENIOWY 70J CHŁODZONY OLEJEM 82002 YATO | 832 zł |
Młot wyburzeniowy YATO YT-82002 | 894 zł |
Yato Młot Wyburzeniowy 1600W 82002 | 882 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →