Wyciskacz do mas Yato YT-6753
Yato YT-6753 |
|
Podwójna łodyga.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-6753
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Wyciskacz do mas wzmocniony 300ml (YT-6753) | 46 zł |
Wyciskacz pistolet do mas silikonu mocny 225x60 YT-6753 YATO | 40 zł |
Yato Wyciskacz Do Silikonu Wzmocniony 300Ml YT-6753 5906083967535 | 46 zł |
Wyciskacz do mas wzmocniony 300 ml Yato YT-6753 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 42 zł |
Wyciskacz do silikonu wzmocniony 300ml YT-6753 YATO | 52 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →