Piła ręczna Yato YT-3106
Yato YT-3106 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-3106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato yt-3106 piła ręczna 400 mm/powlekana teflonem | 28 zł |
YATO Yato Piła do drewna 400mm, powłoka teflonowa 3106 | 20 zł |
Piła do drewna YATO 3106, 400 mm | 21 zł |
Modyfikacje Yato YT-3106
Ceny na Yato YT-3106 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-3106 | od 20 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-3107 | od 21 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-3108 | od 23 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →