Bity / nasadki Yato YT-1065
Yato YT-1065 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1065
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT kolor czarny YT-1065 | 82 zł |
Klucze torx udarowe YATO 1065, 8 sztuk | 69 zł |
YATO Yato Klucze torx udarowe 8 elem. 1065 | 87 zł |
Yato Zestaw Trzpieniowych Kluczy Udarowych Torx 8Cz. YT-1065 5906083910654 | 118 zł |
Zestaw udarowych kluczy trzpieniowych, torx Yato YT-1065 - ZYSKAJ RABAT 30 | 77 zł |
ZESTAW TRZPIENIOWYCH KLUCZY UDAROWYCH TORX 8CZ. | 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →