Gitara basowa Yamaha TRBX304
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Yamaha TRBX304
Rodzaj:basowa, kształt niestandardowy
Obudowa:lita, machoń
Przetworniki:pasywne, H-H
Mostek:stały
EQ:pasywny
Gryf:mahoń / klon, 24 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TRBX304
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha TRBX304
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha Yamaha TRBX304 RW White White TRBX304-WH | 1 999 zł |
Gitara basowa Yamaha TRBX304 Black GTRBX304BL | 2 241 zł |
Yamaha Yamaha TRBX304 RW Black Black TRBX304-BK | 1 939 zł |
Yamaha Yamaha TRBX304 RW Candy Apple Red Red TRBX304-CAR | 1 939 zł |
Yamaha Yamaha TRBX304 RW Factory Blue Blue TRBX304FB | 2 089 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →