Syntezator Yamaha PSR-E473
Wideo 22Zdjęcia 3 |
Yamaha PSR-E473 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha PSR-E473
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha PSR E473 Klawiatura przenośna SPSRE473 | 1 991 zł |
Yamaha Yamaha PSR-E473 Black PSR-E473 | 1 619 zł |
Yamaha PSR E473 Zestaw klawiatur przenośnych SPSRE473UK-XKEYS | 2 106 zł |
Yamaha Yamaha PSR-E473 SET Black PSR-E473-SET | 1 878 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →