Hulajnoga Y-Volution Neon Vector
Wideo 1Zdjęcia 22 |
Y-Volution Neon Vector |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Y-Volution 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Y-Volution.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Y-Volution Neon Vector
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga Neon Vector Zielony (NT05G2) | 220 zł |
Yvolution, hulajnoga NEON VECTOR | 241 zł |
Yvolution NEON VECTOR Hulajnoga - rózowa | 221 zł |
Hulajnoga Neon Vector Niebieski (YV05B2) | 221 zł |
Yvolution, hulajnoga NEON VECTOR, różowa | 241 zł |
Yvolution NEON VECTOR Hulajnoga - niebieska | 221 zł |
Yvolution Hulajnoga Neon Vector - zielona | 221 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →