Xtrfy MZ1 RGB Wireless
Wideo 5Zdjęcia 16 |
Xtrfy MZ1 RGB Wireless |
|
Stylowa, wygodna w użyciu i ultralekka mysz do gier z perforowaną obudową i jasnym wbudowanym oświetleniem RGB z efektami. Ważną cechą modelu jest obecność w zestawie dwóch wymiennych górnych „back”, dzięki którym użytkownik może dopasować kształt myszy do wygodniejszego chwytu palca lub dłoni. Model zadebiutuje na rynku w 2022 roku i jest pozycjonowany przez producenta w górnym segmencie cenowym.
Warto odnotować, że projekt urządzenia został zaprojektowany przez Zy „Rocket Jump Ninja” Rykoa, uznawanego za jednego z najpopularniejszych recenzentów myszek gamingowych na świecie. „Pod maską” Xtrfy MZ1 RGB Wireless to bardzo precyzyjny sensor optyczny PixArt 3370 o rozdzielczości 400 – 19000 DPI. Jednocześnie urządzenie gwarantuje utrzymanie stabilnej pracy nawet przy ostrych szarpnięciach do 50 G i prędkości ruchu do 400 ips, dzięki czemu urządzenie doskonale sprawdzi się w najbardziej dynamicznych grach. Jeśli chodzi o wyposażenie, tutaj wszystko jest dość standardowe: 5 przycisków, w tym 2 boczne i 1 dodatkowy do regulacji DPI w locie. Urządzenie obsługuje zarówno możliwość połączenia z komputerem PC za pomocą przewodu, jak i bezprzewodowego kanału radiowego o częstotliwości odpytywania 1000 Hz. Kolejną niezwykle ważną zaletą jest ultralekka waga 62 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtrfy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtrfy.
Kup Xtrfy MZ1 RGB Wireless
Xtrfy MZ1 Wireless ultralekka bezprzewodowa mysz do gier radio 24 GHz sens | 468 zł |
Xtrfy MZ1 Wireless - White - Myszka do gier - Optyczny - 5 - Bia?y | 495 zł |
Mysz Xtrfy Mysz Xtrfy MZ1 Wireless RGB Black | 516 zł |
Mysz Xtrfy MZ1 Wireless RGB White | 566 zł |