Zasilacz Xilence Performance C XP400R6
Xilence Performance C XP400R6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xilence 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xilence.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xilence Performance C XP400R6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xilence XN041 - WYDAJNOŚĆ SERIA C 400W WYDAJNOŚĆ Zasilacz serii C | 138 zł |
Zasilacz komputerowy XILENCE ATX 2.3, 400 W | 217 zł |
Xilence Xp400r6 300w Power Supply Czarny XN041 | 148 zł |
Modyfikacje Xilence Performance C
Ceny na Xilence Performance C |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance C XP400R6 | od 138 zł | 4 oferty | ||
Xilence Performance C XP500R6 | od 167 zł | 5 oferty | ||
Xilence Performance C XP600R6 | od 192 zł | 6 oferty |
Polecamy